- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1875 Culés
7
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13220051#comment-13220134
a żem odkopał, jak to jakoś w podstawówce robiłem ;f
ssj4 goku https://zapodaj.net/images/3491c12232f05.jpg
ssj4 vegeta https://zapodaj.net/images/752bad5143e61.jpg
buutenks https://zapodaj.net/images/0b04e0b873852.jpg
goku gt base https://zapodaj.net/images/408dfb0a98f23.jpg
vegeta gt base https://zapodaj.net/images/2d96d8e2a39b9.jpg
ssj1 goku https://zapodaj.net/images/a09b5ddef6113.jpg
vegeta https://zapodaj.net/images/8c46efea695f5.jpg
vegeta https://zapodaj.net/images/ce0a09677ce0e.jpg
łysy https://zapodaj.net/images/10a66ae533627.jpg
roshi https://zapodaj.net/images/9d5a0d5d3110a.jpg
przymiarki do gt baby vegety https://zapodaj.net/images/650935f9e9f2b.jpg
przymiarki do piccolo https://zapodaj.net/images/f8d08e2a1e36c.jpg
a ten to xD https://zapodaj.net/images/8561713c01189.jpg
5
@Transu96 a wygląda jakbyś to w żłobku rysował
3
@Transu96 Samych chłopów gość rysował, where Bulma
1
@Rust_Cohle najgorsze były uszy i ręce, zawsze
4
@Transu96 W podstawówce już dawałeś dłoń do zdjęcia? Śmierdzi fejkiem na kilometr. Jeżeli nie, to czas chyba, żeby iść do psychologa. Żebyś taki mądry był do wybierania biurka.
4
@Transu96 Co Ty tak sciskasz te giry, okres masz?
2
@Mario96w Chłop nie miał jeszcze dostępu do stron dla dorosłych w podstawówce, to se musiał sam narysować i potem działać tą ręką
0
@Medium Ostrzył ołówek i nie chciał, żeby na zdjęciach było widać :=]
0
@Medium jak chciałeś błysnąć to było się brokatem posypać, chyba segregator trzymam na kolanach
3
@Transu96 Widać nie tylko rysunki wyciągnąłeś z podstawówki, ale i odzywki xD
2
@Danny Gaucho Chyba odkryłem o co chodzi, jemu po prostu dłoń z cyca wyrasta i nie ma jej jak przesunąć jak robi zdjęcia
1
@Mario96w brolly mi nigdy nie wychodził, sadge ;f
1
@Transu96 @MesQueUnClub96 Dawaj młody też jakiś pocisk, w gorących będziemy
0
@Mario96w z cyklu kiedy w podstawówce robisz lepszą kreskę niż aktualnie te nieudaczniki z super xD
0
@Transu96 Mi się tam Superka podoba ogólnie, kreska ujdzie, chociaż w Naruto obecnie jest dużo lepsza
1
@Mario96w a bulme to patrz na pw xD mam 6 tomów fizycznych w tym właśnie ten xD matka jak kupiła mi w kiosku nie wiedziała co tam jest w środku ;x
0
@Transu96 Pafu pafu