- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
1
0
@Emhyr
Gutkovskis będzie do wzięcia, ale nie ma nic za darmo
2
@Emhyr Haha lo Celso xdd. I co jeszcze? Może Lamela?
1
@Emhyr jakby sie to udało to jestem bardzo bardzo za
Gio to świetny piłkarz, szkoda ze przez kontuzje wypadł z mundialu ;/
0
@KlonaZepan Akurat Lo Celso jest git
2
@Emhyr Jeśli ofensywny pomocnik to niech biorą Wirtza za rok.
0
@Emhyr lo celso robi mi robotę w potężnym Brighton w FM, a kupiony za chyba 16 mln euro. Pytanie czy xavi zrobi z niego takiego potwora jak ja :D
0
@Derean za rok nadal będzie miał 3 lata kontraktu, i kosztował kupę hajsu.
3
@KlonaZepan Przecież Lo Celso jest dobry. To on był jednym z architektów mocnej Argentyny przed mundialem
0
@DonCarletto No tak, on kontrakt przedłużył, zapomniałem.
0
@Emhyr To jak transfer po niskich kosztach to po prostu sobie darujmy… kolejne pieniądze bezmyślnie wyrzucone w błoto na jakiegoś randomowego przeciętniaka
1
@Maciek069 Lo Celso wg ciebie jest przeciętnym randomem xD?
0
@Maciek069 A co bys chcial po wysokich kosztach? I tak klasa wyżej od takich Kessich itp
0
@Emhyr Bo jest argentynczykiem? Dajmy spokój xD. Zawrotne 2 bramki i 2 asysty, w Villarreal.
0
@KlonaZepan Pedri 1 asysta, pomocnik
0
@partymaker Lo Celso grający w Villarreal, Pedri w mistrzu Hiszpanii. Widzisz jakąś różnicę?
0
@KlonaZepan Akurat @Emhyr za Argentyną chyba zbytnio nie przepada więc nie trafiłeś. Twoim tokiem rozumowania, Lo Celso gra w ekipie mistrza świata i do mundialu był podstawowym zawodnikiem. Zdobył Copa + Finalissima. Ja tak myślę, że większość spotkań, to chyba oglądasz na flashscore.
1
@AFA90 On ogląda na flashu to jest pewne akurat ale źle mówisz. Kibicuję Brazylii ale nie jest tak że nie lubię Argentyny
0
@Emhyr Jasna sprawa, wybacz