- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1574 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1574 Culés
0
LM piłakrzy ręcznych
ta Barcelona nie potrafi grać z Magdeburgiem, 3 mecze i 3 porażki, ostatnio zabrakło na prawdę nie wiele ale znowu przegrali
wg mnie jakby pokonali Magdeburg to wczoraj cieszyli by się z wygranej bo w niedzielę widać byli w mega gazie:)
gratulacje dla Magdeburga i Barlinka:)
0
@lucca87 w zeszłym sezonie przegrali 2x w grupie z Kielcami a w finale był mecz 50/50 w którym też mogli przegrać po raz trzeci w jednym sezonie.
Handball na tym poziomie jest bardzo wyrównany i często szczęście decyduje o tym czy się wygrywa się czy się przegrywa.
Gdyby nie kontuzja D.Mema to Barca by na 100% ten Magdeburg pokonała.
Ogólnie popatrz na uczestników finalfour4 ligi mistrzów przez ostatnie lata i zobacz jak często znajduję się tam drużyna lekko z drugiego planu, jak często zdarza się że taka druzyna wygrywa, w tych rozgrywkach jest trochę jak z ligą mistrzów w nożna, często faworyci odpadają a wygrywa takie Chelsea czy Inter, naprawdę ciężko wygrać te rozgrywki a przez ostatnie lata Barca wygrała 2x z rzędu a do tego na ostatnie 7lat to chyba tylko raz nas w final four nie było.
Inne drużyny jak Kielce,Veszprem,Kieł,PSG wymieniają się pozostałymi dostępnymi miejscami w final four a często jeszcze wskakuje ktoś z drugiego planu jak np Magdbeburg Nantes czy Monteplier.
Mi najbardziej szkoda drużyny z Kielc po pierwsze dlatego że sam byłem chyba na wszystkich meczach ligi mistrzów w. Hali legionów przez ostatnie 2lata, a po 2 że taka okazja że gramy w finale, jesteśmy przed finałem faworytami, w trakcie finału mamy 4bramki przewagi wszystko jest w naszych rękach, to taka sytuacja patrząc na obecne zespoły, na kadrę drużyny z Kielc ale też inne drużyny, to lepszej okazji na zwycięstwo nie będzie.
Nigdy nie byliśmy faworytami w finale ligi mistrzów, wczoraj byliśmy i nie wykorzystaliśmy tej szansy.
Ja nie mówię że np w przyszłym sezonie nie wygramy ligi mistrzów ale prawda jest taka że kadrowo w tym roku na papierze mogliśmy się bać co najwyżej Barcelony a cała reszta była za nami.
Magdeburg wczoraj zagrał na 120% tego co potrafi, Kielce nawet nie na 50 ( po za Wolfem i Alexem)
Z tego co widać co się dzieje na świecie w transferach itd w nadchodzącym roku wejście do finał four będzie wielkim sukcesem a jeśli wygramy to tak trochę z drugiego planu, jak Magdbeburg w tym roku, a w tym roku nie ma wytłumaczenia dla naszego frajerstwa :/
1
@Jarema2000
w zeszłym roku wygraliśmy w grupie, a w tym roku 2 razy przegraliśmy z Barceloną w Grupie:)
po co więc przywoływać poprzedni sezon? potem jeszcze sromotna porażka w Globe z nimi
Barcelonie nigdy nie grało się wygodnie z Magdeburgiem, nie wiem z czego to wynika ale tak jest, może gdyby nie kontuzja, może gdyby grali z nami albo PSG w półfinale i uniknęli Magdebrug to by wygrali wg mnie tak
a 4 bramki miałeś w jednym momencie meczu przez chwilę, w większości jednak mecz był bardzo wyrównany
Barlinek pewnie za rok znów będzie w final four tak czuję:)
Barcelona, Barlinek, Magdeburg, TKW Kiel, Veszprem, PSG faworyci znów będą ci sami pewnie:)
pozdro