- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 793 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 793 Culés
13
Dua Lipa, brytyjsko-albańska wokalistka
:)
Lipa czy nie? ^^
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @kamyk_23 @Kapitan hawk @arsenallondyn0
1
@tomek8756
Ona wygląda jak trans.
Nie wiem jak można się nią jarać
3
@tomek8756 Kto to jest dupa lipa? Pytam serio xD
3
@Sulimo podwójny przypał
2
@Sulimo Jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie..
Ps: proszę nie obrażać Lipy ^^
3
@Rust_Cohle Nie słyszałem jeszcze opinii, że ona wygląda jak trans xd
2
@tomek8756 kaj som cycki?
1
@tomek8756 dua lipa, podwójny przypał
a kiedyś mówiła mi ci że kosmita
0
@tomek8756 nie znam takiego śpiewaka, serio taki zespół nie jest mi znany.
1
@tomek8756 Lipa może nie, ale kompletnie nie kminie fenomenu tego jej taniego popu xD.
0
@DonCarletto Tani to jest Real Madryt ^^
Ale na serio, każdy ma inny gust :)
0
@DonCarletto Ja kminię. Ma bardzo dobrych producentów muzyki i inżynierów dźwięku. Poza tym jej śpiew ma swój charakter. Jak na coś popularnego, to generalnie nie można aż tak narzekać moim zdaniem.
0
@Bartula Nwm, dla mnie niczym się nie rózni od jakiejś Avy Max i innych tego typu piosenkarek.
0
@DonCarletto To akurat niezłe odklejenie.
0
@Bartula Jak uważasz. Słuchałem poglądowo obu, i obie mnie podobnie nudziły.
0
@tomek8756 Ładna kobieta, chociaż bardziej podobała mi się, gdy była nieco krąglejsza (w Blow your mind wygląda wręcz genialnie).
Co do muzyki, to Future Nostalgia będzie płytą ponadczasową i nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
0
@Rust_Cohle i tak bym robił
1
@tomek8756 Pytasz o wygląd czy muzykę jak wygląd to brzydka nie jest jak o muzykę to coveruje za dużo więc jest na mojej czarnej liście.
0
@tomek8756 kocham Dua Lipe