- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
1
Ładna ustawka, Putin teraz "obroni" Rosję przed zdrajcami i będzie bohaterem narodowym, a wiara łyka nawet tutaj xD
1
@Medium wydaje mi się że ogłosi pełną mobilizację ;) ogólnie fajnie im ta ustawka wyszła
5
@Medium niezależnie od czego strata 5 tys wojska bo nie walczą na froncie to zysk ukrainy.Strata kazdego helikoptera to zysk ukrainy.A 1 spadł cześć regularnego wojska do niego dołączyło.To osłabia ofensywę ruskich
1
@Borneo Masz jakieś nagrania/zdjęcia pokazujące, że 5 tys wojska się wycofało?
1
@Medium Braun juz informacje z Kremla wam dostarczyl?
2
@Rastafarnianin Jest polityczny wojownik antykonfiarz, musisz się bardziej postarać
0
@Medium kolejny "znafca"...
0
@Fabik87 Zobaczymy za kilka dni
0
@Medium
0
@Medium nie 50 tyś a 50 tyś:) dzięki ze zwróciłeś mi uwagę pirożyn powiedział że 25 tys ludzi gotowych jest na śmierc i kolejnych 25 tyś ludzi votowych jest ns śmierć .Widać tyle liczy armia wagnera .
2
@Medium wiesz że usilne powątpiewanie we wszystko i zgrywanie oświeconego jest na tym samym poziomie co łykanie wszystkiego jak pelikan?
0
@Lucerfi Podchodzę do wszystkiego z dystansem już jeśli chodzi o te wojnę, nie ma żadnych nagrań konkretnych poza jednym gdzie stoją 2 czołgi i kilkunastu żołnierzy się kładzie na ziemię
Na podstawie tych zdjęć pokazowych mam być przekonany, że to prawda? XD Jeszcze ta baba z telefonem
3
@Medium Zestrzelone 3 helikoptery (zdjęcia i filmiki), filmiki prawdopodobnie z walk koło Woronieża (strzały), filmiki i zdjęcia kolumny w Woronieżu. Też staram się obiektywnie i racjonalnie oceniać to co się dzieje bo jesteśmy atakowani propagandą z każdej strony ale usilne powątpiewanie czy negowanie też nie jest dobrym wyjściem. Wiem że zdjęcia i filmy z Rostowa wyglądają śmiesznie ale taki urok jest cyfryzacji wojny - wszędzie telefony, ludzie nagrywają. A tam pokazano po prostu, że ludzie jak to ludzie, po co mają uciekać jak ich nie atakują, gadają pytają się o co chodzi. Jak na razie to wszystko wskazuje na faktyczną próbę przewrotu, zbyt dużo piwa naważył Prigożyn. Ciekawe tylko kto dał mu gwarancje, to są najemnicy, walczą aby zarobić.
1
@Lucerfi wg mnie musi mieć spore poparcie wewnątrz Rosji u jakichś grubych ryb. Pojawiają się głosy, że coraz więcej osób chce obalić putlera.
1
@Medium
Masz filmik
1
@Fabik87 Wiadomo, taka specyfika oligarchii. To najemnicy, jeśli targają się na Moskwę to musiał im ktoś dać gwarancje i sporo zapłacić.