- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1806 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1806 Culés
13
Śmiechłem, ale tak serio to nie chce mi się wierzyć w jakiś poważne starcia w Moskwie, a tym bardziej w "zwycięstwo" wagnerowców xD
3
@IronSanHybrid Generalnie nie wiem jak to wygląda ale mam wrażenie, że Wagnerowców jest raczej niewielu w porównaniu z armią rosyjską to nawet samą masą powinni ich zlikwidować :P
2
@IronSanHybrid Jak Wagnerowcy dostaną wsparcie od kilku Rosyjskich Generałów, to może wybuchnąć w Rosji wojna domowa. Nie wszyscy są za Putinem i napewno wiele osób ma go dość.
1
@Kgorecki2500 Dokładnie tak.
0
@daniel32778 Nie wierzę w taki scenariusz.
2
@IronSanHybrid całe wojsko jest na Ukrainie. W dodatku całkiem możliwe że będzie z dość ograniczonymi zapasami co uniemożliwia im praktycznie walkę. W Moskwie widać objawy paniki więc wcale mnie nie zdziwi jak do walk dojdzie. Nikt w rosji nie przygotowuje zamachu stanu żeby odbić się od zdemobilizowanej Moskwy.
0
@Azi Jak to nie było przygotowywane, a raczej spontaniczne. Jak dla mnie Putin z łatwością poradzi sobie z Wagnerowcami mając za sobą aparat państwowy.
2
@IronSanHybrid serio wierzysz że spontanicznie da się taką akcję odwalić? :D
0
@Azi Spontanicznie można dać w "" chodzi o to, że ten ruch to nie jest misja planowana skrupulatnie od miesięcy. Stało się co się stało i widzimy szarpaninę po prostu. Ludzie się łudzą, że z tego nie wiadomo co będzie, a będzie gówno wielkie.
0
@IronSanHybrid raczej na bank jest to ruch planowany od miesięcy. Nie wydaje się również przypadkiem fakt że jest mocno zgrany z ofensywa Ukrainy
0
@IronSanHybrid to jest to o czym pisałem
0
@Azi Ja to wiem, ale i tak nie wierzę, że coś z tego będzie. Ludzie by chcieli i ja to rozumiem, ale raczej jestem realistą. Kilka dni będzie głośno i ucichnie.