- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1327 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1327 Culés
5
Przyszedł do nas kozak i Madryczoki teraz starają się mu umniejszyć jak tylko mogą xD Ale ich boli :D
1
@DonMatteo901 Tak samo jak kibice Barcelony się śmiali z Neymarem jak przychodził Bale do Realu. Zawsze się znajdą odklejeńcy, którzy będą takie rzeczy wstawiać i to nie jest zależne od klubu
0
@DonMatteo901 czemu ma nas boleć skoro mamy bardzo utalentowana pomoc i jeśli stanie się to co każdy przewiduje to dadzą masę szczęścia. Dlaczego ma nas boleć transfer gościa który jest max na kilka lat? No tak na logikę naprawdę
1
@DonMatteo901 City zweryfikowało
0
@Esteban_ różnica między Realem a Barcelona jest w tym momencie taka że my kibice patrzymy w kierunku długotrwałym. Wy za to na tu i teraz.
13
@DonMatteo901 pierwszy jest rezerwowym dziadka Krossa a ostatni od MŚ nic nie gra, później przychodzi mecz z City i jest weryfikacja :D
@VegetaPolska tak dlatego to Barca ma młodszą kadrę od Realu :D
26
@VegetaPolska Dlatego Barca ma o 2 lata młodszy skład we madryciaku idź na tego tindera może co
3
@VegetaPolska Mamy od was młodszą kadrę, ale to wy patrzycie w kierunku długotrwałym. Co ty chłopie za kocopoły opowiadasz?
3
@VegetaPolska Jak by nie bolało, to nie było by zakłamywania rzeczywistości. Gundo tu i teraz jest lepszym zawodnikiem niż wspomniana wyżej 4 pomocników, a nie odwrotnie.
0
@VegetaPolska Jeśli Tchou, Camavinga, Fede i Bellingham mają być wasza przyszłością po trio Kroos-Modric-Casemiro, to zajebiście. Młodziaki nie są godni im butów nosić
1
@VegetaPolska
ale kto przewiduje:)? bo chyba ty, ja tam widzę jednego kota tylko i resztę średnią
2
@VegetaPolska
kounde, araujo, christensen, balde, pedri, gavi, de jong, dembele, raphinha, fati, ferran, vitor roque
no rzeczywiście krótkoterminowy projekt:) xd z Twoich wypowiedzi