- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
3
"Niczego nie wygrali. Kibicowanie jest szalenie trudne". Hollywoodzki aktor szczerze o wspieraniu Tottenhamu
Tom Holland jest zadeklarowanym kibicem Tottenhamu. W ostatnim czasie Brytyjczyk udzielił wywiadu, w którym przyznał, że wspieranie londyńczyków jest szalenie wymagające.
Tom Holland to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. 27-latek masową popularność zdobył dzięki nowej trylogii filmów o Spider-manie.
Brytyjczyk urodził się w Londynie i to właśnie ze stolicą Anglii związana jest jego sportowa miłość, czyli Tottenham. Holland wielokrotnie opowiadał o swojej sympatii do "Spurs", ale ostatnio zdobył się na nietypowe wyznanie.
Aktor pojawił się w wywiadzie na kanale "UNILAD", gdzie opowiedział między innymi o futbolu, a także... amerykańskim jedzeniu. 27-latek przyznał, że wspieranie drużyny z Premier League stanowi dla niego cenną lekcję.
- Wspieranie Tottenhamu jest jak gra w "W tłumie" [najnowszy serial z udziałem Hollanda - przyp.red.], uczy cię odporności, musisz się zaadaptować do nowych warunków. Tottenham nigdy nie wygrał niczego i kibicowanie im jest szalenie trudne - rzucił.
- Mój nowy serial, to nie jest żaden sekret, został fatalnie przyjęty. A jednak jestem tutaj, promuję swoje rzeczy. Jestem naprawdę odporny - dodał.
Holland stwierdził również, że Harry Kane i jego ulubiony piłkarz, Heung-min Son, powinni jak najszybciej opuścić Londyn. Aktor uważa, że obaj zasługują na grę w lepszym zespole.
- Powiedziałbym Kane'owi, żeby jechał do Madrytu. Jechał i został najlepszym piłkarzem na świecie, bo na to zasługuje. Powinien wyjechać razem z Sonem i wygrać tam Ligę Mistrzów - podsumował. [Meczyki.pl]
Ty, Spider-Man, weź nie doradzaj Kane'owi takich złych rzeczy
@Kondziubarca @tomek8756 @PatrychoO @HighestInTheRoom
1
@Kgorecki2500 "Tottenham nigdy nie wygrał niczego". No nie do końca jest to prawdą xD.
0
@Kgorecki2500
0
@Kgorecki2500 Kibicowanie Arsenalowi w ostatnich latach było podobne przed przyjściem Artety xD
1
@Medium nie no głupoty piszesz. Zwykle co 2 lata Arsenal wygrywał ten Puchar Anglii
2
@MesQueUnClub96
Synek, ale skąd on ma to widzieć jak on Arsenalowi dopiero po 10kolejce ligowej ubiegłego sezonu zaczął kibicować xD