- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 995 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 995 Culés
0
Ruud czereśniak zamiast wziąć udział w jakimś turnieju na trawie przed Wimbledonem żeby poćwiczyć i pouczyć trochę poruszania po tej nawierzchni skoro to mu sprawia problem to wolał się bawić . I takie są efekty, że jest tragiczny na trawie.
0
@agaFCB Na trawie,to On myśli tylko o golfie.
0
@agaFCB Niby mógłby, ale trzeba pamiętać, że jednak zrobił finał RG i pewnie chciał sie zregnerować do pełna.
0
@agaFCB to takie proste nie jest - on ma styl który jest bardzo pasujący na grę na ziemi i przestawienie się na zupełnie inne warunki to jest gruby temat.
W kontekście całego sezonu i też krótkiego okresu gry na trawie często nie jest też współmierne.
Warunków fizycznych też nie ma najlepszych - pod kątem tej nawierzchni - 1,83 nie jest źle ogólnie, ale jednak tych przynajmniej parę centymetrów też by mu się przydało tutaj.
0
@mekston Ja rozumiem, że ta nawierzchnia raczej nigdy nie będzie jego ulubioną ale spójrz chociażby na Carlitosa, on też mówił, że poruszanie na trawie sprawia mu problem ale on widać, że chce się uczyć tego. Nie unikał tego przed Wimbledonem i dzięki temu coś tam poprawił w grze i też psychicznie czuje się mocniejszy. Ok jutro też może odpaść ale on chociaż nie ma wywalone w ten turniej. Tu też trzeba mieć duże ambicje.
0
@agaFCB ale Carlitos to jest koks - on ma jednak inny styl - ma większy repertuar zagrań, jest bardziej all round. Carlitos to jest giga talent - on też jest kilka lat młodszy od takiego Ruuda.
Ruud nie ma takiego skilla jak Carlitos i po prostu czuje, że wygranie tego turnieju to mission impossible dla niego, więc może mu nie zależy czy skończy na 2 czy 3 rundzie aż tak, a Carlitos myślę, że jest na etapie, że widzi szansę na wygranie kiedyś tego turnieju.