- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1785 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1785 Culés
5
Trochę prawdy w tym jest.
https://x.com/wkkonstanty/status/1677295580395995137
0
@bartas97 Bo Legia i Lech,nie mogą się pogodzić z tym że pojawił się ktoś trzeci,nieznany.
2
@bartas97 Legia i Lech to dwaj upośledzeni bracia
1
@FcPortoFan1999 Pojawił się i zniknie ;)
Zobaczysz, że w przyszłym zrobią max TOP4, tym bardziej, że wypadł im Ivi
@bartas97 A gdzie finansowanie stadionu z pieniędzy podatnika :D?
1
@Medium Pora na potężną Pogoń Szczecin w sezonie 2023/2024!
0
@FcPortoFan1999 Paprykarz szczeciński na propsie
0
@Medium Tym bardziej że mają nowego niezłego Greckiego napastnika.Ekstraklaso! Bój się!
0
@HighestInTheRoom
Już o tym dyskutowaliśmy kilka razy. Raków nie jest jedynym klubem w Polsce, który korzysta z pieniędzy podatnika. Z tym, że oni na stadion, S nie centra szkoleniowe ;)
3
@bartas97
jako człowieka z Warszawy co za tym idzie (co nie jest oczywiście wyznacznikiem) kibica Legii, postanowię się odnieść do "łbów sekty warszawsko-poznańskiej":
- Orlen - pierwszy słyszę.
- młodzieżowiec/Polak, tu zrobię łamane na "Polak", gdyż powinni ich dojechać za to, i każdą inną drużynę, która promuję zagranicznych graczy bardziej niż naszych.
- rekord - niech kupują i sprzedają jak najdrożej. Skoro ich stać/dostają oferty, to to wykorzystują.
Reasumując, jak dla mnie znowu widzę ból dupy o "złom warszafkie".
ps. rozumiem, że znajdą się w Wawie, ale i wszędzie "prawilni" kibice, których bolą wszystkie trzy wyżej wymienione punkty.
0
@bartas97 Wiem, aczkolwiek dyskutowaliśmy też o procentach dofinansowania, a tutaj Raków nie ma sobie równych ;)
2
@escarabajo
Ja tez nie wrzucam wszystkich do jednego worka, udostępniłem tylko Tweeta, bo wiem ze takie głosy się pojawiają.
@HighestInTheRoom
Wiesz, gdyby Euro2012 byłoby w Częstochowie, to nie potrzebowałby Raków nowego stadionu :p
0
@bartas97 Jakiś news z alternatywnej rzeczywistości. Co za bzdury, jestem z Poznania, nie mam bladego pojęcia co robi Raków i mało kogo to w Poznaniu obchodzi.
A za pomijanie młodych Polaków jest ustawowa kara, więc co to za temat?
Nie powinieneś powielać głupot jakichś noname'ów.
0
@Comentateiro
Oj zdziwiłbyś się jak szeroko przez społeczności innych kibiców komentowany jest każdy ruch Rakowa.
Co do kary - okej, zapłacimy