- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
1
Uwielbiam oglądać Alcaraza, ale z Djoko z takim serwisem to on bez szans jest na trawie . Podobny do Igi styl, świetne winery, obrona, poruszanie się po korcie, ale jednak ten serwis mierniutki.
1
@tbas no na Wimbledon taki serwis jest za słaby
3
@tbas Dlatego jeszcze większy szacunek dla Carlosa mimo ze jego serwis nie jest na topowym poziomie to i tak moze rywalizowac o najwyzsze cele
0
@tbas Pierw to musi być taki finał.
0
@Encore no wiadomo ale ostatecznie to nie wystarczy na zwycięstwo w turnieju.
1
@MesQueUnClub96 Mozliwe ale pewnie bedzie progresował przy tym serwisie i go rozwijał
0
@Encore w końcu ma dopiero 20 lat
1
@MesQueUnClub96 Nawet jakby doszedł do finału i go przegrał to dla niego na ten moment to mega osiągniecie
0
@agaFCB ja nie mówię że nie ale na Djoko to nie wystarczy
0
@MesQueUnClub96 Hurkacz miał serwis i też to nie wystarczyło.
0
@MesQueUnClub96 Ja wiem ,że może nie wystarczyć ale on nie musi tego wygrać w tym roku.
2
@barcelonaLM no tak, dlatego piszę że bardzo podobnie do Igi, oboje nie mają głównej broni trawy, a i tak walczą o finał. Były by to świetne wyniki dla obojga.
1
@barcelonaLM No ale to są dwaj zupełnie inni tenisiści. Mimo to Hubert gdyby nie zawalił tej piłki setowej przy 6:5 to wynik mógł być zupełnie inny
2
@Encore to są właśnie zawodnicy dla których ogląda się tenisa
1
@barcelonaLM Carlitos będzie miał więcej do powiedzenia przy serwisie Serba niż Hubi (jeśli dojdzie do takiego starcia, bo Carlitos ma dalej ciężkich ryrwali), ale sam da więcej szans Novakowi.