- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 702 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 702 Culés
0
Ktos czeka na premierę nowego iphona? Wie ktos czego sie spodziewac jesli chodzi o cene i roznice tak w duzym skrocie w stosunku do 14 pro? Pytam, bo moja luba uzytkuje ajfony i nie chce sie przesiasc na nic innego. Chce kupic teraz 14 pro, ktory jest w okolicach 5k, moze ciut drozej w oficjalnych sklepach. Natomiast biorac pod uwage kurs dolara czy nowa 15 pro nie powinna byc w podobnej cenie? Jak juz sie uparla to moze lepiej poczekac? Jak ktos siedzi w temacie yo chetnie sie dowiem co nieco. Z gory dzieki!
0
@Toretto Tam są systematyczne podwyżki (bo ludzie w Apple muszą rodziny wyżywić żyjąc od pierwszego do pierwszego), więc w tym roku należy spodziewać się również ceny wyższej. Poza tym muszą sobie zrekompensować straty na swoim autorskim kabelku do ładowarki po przejściu na USB-C wymuszonym przez Unię.
1
@Toretto znając politykę Apple 14 pro pójdzie do góry po premierze 15 - osobiście mam 14 pro zamieniłem z 11 pro i jestem mega zadowolony.
1
@Toretto wersja pro zawsze drożeje i znika po premierze kolejnego modelu - ponieważ przestaje być produkowana. Jeżeli chcesz kupić wersje pro to raczej wybrałbym 14, kolejna nie powinna mieć wielu zmian, a cena będzie wyższa. I nie, to nie jest polityka tylko Apple, jak można wywnioskować ze śmiesznego komentarza wyżej. Każda firma wypuszczając nowe modele podwyższa ich cenę w stosunku do poprzednich. A czasy, gdzie Apple jest x razy droższe od konkurencji dawno minęły - wystarczy zobaczyć, ile kosztują flagowce Samaunga lub Xiaomi. Ja od lat wymieniam swojego IP co 3-4 lata i w zupełności wystarczy do rozrywki i pracy :)
Edit. Może nie tyle drożeje co po prostu znika z dystrybucji. Znika ze sklepu Apple, a retailerzy wyprzedają już tylko to co zostało na magazynie (pro).
0
@Allbi ok dzieki za opinie :)