- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 799 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 799 Culés
4
Jakieś 99% graczy nowej FIFY narzeka na kobiety w FUCie a założe się, że jak jakaś piłkarka odnajdzie się w "mecie" gry (a na pewno się odnajdzie, już EA o to zadba) to będziecie oglądać kobiety w składach u rywali tak samo jak Mbappe czy Jairzinho teraz. :D
6
@marcin62 I to będzie poronione, takie mieszane składy powinny być w meczach towarzyskich
1
@marcin62 no w moim napiwno bo nie mogę przestać trafiać
0
@marcin62 jak będzie można ściągnąć koszulkę jako cieszynkę to wszyscy będą grać kobietami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
@marcin62 Jeżeli składy będą wymieszane (mężczyźni/kobiety) to w tym momencie to już nie ma nic wspólnego z rzeczywistym odczuciem meczu, więc i rozrywka jak dla mnie mniejsza. Niestety ten świat tonie w skrajnościach i nie rozumie czym jest k*rwa równowaga. Można wprowadzić jakieś zmiany, ale Ci to już odpięli wrotki, zasłonili oczy i jadą z górki. Przecież to trzeba mieć jakieś wyczucie.
2
@MesQueUnClub_87 Na całe szczęście dla mnie FIFA już od dawna nie ma nic wspólnego z "rzeczywistym odczuciem meczu" i przy 23 pożegnałem się z tym tasiemcem. :D
1
@marcin62 Ja również, zakończyłem tę serię w marcu.
1
@MesQueUnClub_87 już widzę te wyzwania i praktycznie w każdym wymaganie użycia kobiet XD Niestety są ludzie, którym się to podoba, a Ci co są "neutralni" to streamerzy, którzy zarobią na tym siano. U mnie taka opcja skreśla grę na starcie. Ofc przetestuje sobie w EA Play, ale raczej nic ponad to. Ciekawsze gry wychodzą na jesień.
Widziałem parę kart zawodniczek w przeciekach i te baby mają fizyczność większą niż Messi, którego przewrócić na boisku to osiągnięcie XD