- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1785 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1785 Culés
8
No i przyszła. Udało się upolować ostatnią sztukę około 3 w nocy po prezentacji Messiego :D Teraz polowanie na koszulkę Miami. @macio_944 @Lionel_Messi10 @HighestInTheRoom @zodiak_10 @AFA90
https://zapodaj.net/images/013e14d89f515.png
https://zapodaj.net/images/a6c1ea33d8b48.png
1
@PatrychoO Gdzie zamówiłeś?
0
@reakwon na stronie Adidasa. Nie wiem, na czym to polega, ale pojawiła się jedna sztuka, akurat mój rozmiar. Możliwe, że ktoś zwrócił czystą koszulkę, bo takiej z nadrukiem już nie można.
0
@PatrychoO ja też tam polowałem https://www.adidas.pl/argentina-22-winners-home-jersey-men/IB3597.html i za każdym razem "niestety tym razem nie zostałeś wylosowany" xD
0
@reakwon a to było jakieś losowanie na możliwość kupna?
0
@PatrychoO pokaż link do koszulki jak możesz, może to co innego.
0
@reakwon to jest ten sam co wkleiłeś
0
@PatrychoO no nic, czekam jak się pojawi. Rozumiem że przy kupnie jest możliwość dodania nazwiska gracza i numeru?
0
@reakwon tak, jest możliwość
1
@PatrychoO Piękna koszuleczka Patryku ;-))
Mi już właśnie idzie Patryku koszuleczka Leo właśnie z Interu Miami, w kolejnym tyg będę już miał bo zamawiałem 3tyg temu ;-) takze zostało mi czekać cierpliwie. ;-)
Jak przyjdzie to wrzucę tu fotki :D
0
@Lionel_Messi10 skąd zamawiałeś?
1
@PatrychoO z Adidasa strony oficjalnej wyrwałem jedną sztukę szybko ;-)
1
@PatrychoO ładny okaz
1
@PatrychoO Gratuluję, bo dorwać na Adidasie coś z małym nakładem graniczy z cudem.
Ciekawe kiedy dołożą te koszulki Interu Miami, bo to jednak na nie bardziej czekam