- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 794 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 794 Culés
7
"To tylko MLS" i już wiesz, że taka osoba ma tylko hejt w głowie :D Zero researchu, że to nie była liga i to nawet nie przeciw amerykańskiej drużynie :D Tak, będziemy się podniecać każdym takim meczem :D Nie, nikt nie śmieje się z tego, że Ronaldo poszedł do Arabów. Śmieszne jest to, że tydzień przed transferem mówił Morganowi w wywiadzie, że do żadnej Arabii się nie wybiera i chce go pół Europy. Dzień dobry.
2
@PatrychoO Yo.
3
@PatrychoO jednak ja bym chętnie poczytał od tych „on czeka na Barce, do żadnego MLS czy Arabii nie pójdzie”, co mają do powiedzenia:)
4
@escarabajo ale co mają słowa fanów Messiego, co do słów samego Ronalda? Co to za porównanie? xd
0
@PatrychoO mi osobiście lata gdzie poszedł Ronaldo i gdzie poszedł Messi. Poszli, gdzie poszli i dla mnie ich temat jest skończony. Nie będę oglądał ani ligi arabskiej, ani MLS, bo wystarczy, że mi oczy krwawią na polskich stadionach
0
@Safrani ok. Mi oczy nie krwawią jak oglądam Messiego
1
@Safrani To nie oglądaj meczów na polskich stadionach.
0
@tristan87 muszę.
0
@PatrychoO bo po każdej stronie barykady są ludzie z klapami na oczach:)
„Nie, nikt się nie śmieje ze Ronaldo poszedl do Arabów” , poważnie?:)
1
@escarabajo tak, bo w jego przypadku nawet taka liga obnaża jego zjazd. I właśnie dlatego ludzie się śmieją. Gdyby dał normalny wywiad, to nie byłoby problemu. Ale jego ego jak zwykle zwyciężyło
0
@PatrychoO E tam. Z wywiadem czy bez ludzie cisnęli bekę i będą cisnąć bekę. A ja bede cisnął beke z tych, dla których „wczoraj” - „MLS to tak sam syf jak Arabia”, a „dzisiaj” - „Mls to duzo poważniejsza liga niż Arabska”. Z czym poniekąd się zgadzam, ale nie w tym rzecz.