- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 807 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 807 Culés
0
Ale byłoby super, jakby w tym sezonie Eric i Ansu dojechali z poziomem. Presezon mają bardzo dobry, tylko to trzymać i dojechać z głową jak się skończą wesołe mecze przedsezonowe.
5
@panczo niewielu pamięta, że w zeszłym sezonie Garcia był naszym najlepszym stoperem (do spotkań z Interem) i właściwie nie popełniał błędów. Być może znów pokaże taką formę.
1
@panczo Eric potrafi grać na dobrym poziomie a przecież najlepsze lata jeszcze przed nim . Ludzie zapominają że ma 22 lata .
0
@panczo nwm czy Eric będzie miał szansę dojechać. Aktualnie dwójka stoperów to Araujo i Christensen. Jak przyjdzie prawy obrońca to będzie Araujo i Kounde/Christensen. Eric może być dopiero czwarty i to jeśli wygryzie Martineza
0
@VamosVamos jeśli Xavi będzie chciał grać trójką stoperów to trzeba mieć ich na pewno 5 w składzie ( szczególnie przy naszym szczęściu w najważniejszej części sezonu ) . A możliwe że prawy obrońca nie przyjdzie i na prawej stronie będzie grał Kounde/Araujo i wtedy trzeba będzie rotować .
0
@ShawnC Przyjdzie na 100% prawy obrońca