- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 827 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 827 Culés
5
Co byście powiedzieli na zasadę jak w koszykówce, że gdy wychodzisz ze swojej połowy już nie możesz na nią wrócić? Przy swoim posiadaniu oczywiście
1
@MesQueUnClub96 W dogrywkach spoko i powrót do złotej bramki. Skończyłoby się murowanie i liczenie na karne.
7
@MesQueUnClub96 nie przeszłoby to w piłce. Ciężko byłoby o taktykę. Za dużo zawodników i za duży plac gry na takie coś
1
@DaPidejpi ja bym jeszcze jakiś shot clock minutowy wprowadził xD
30
@MesQueUnClub96 Powiedziałbym, że to wymyślił jakiś 14 latek w środku wakacji
3
@P33ck Tak stary to nie jestem
2
@MesQueUnClub96 może jeszcze zasada 3 kroków?
0
@!34RC3!_0N4 nie no to to nie
2
@DaPidejpi uwielbiam ten argument „ciężko byłoby o taktykę” bo co? Piłka nożna to taki wybitny sport w którym nie można dopasować taktyki do sytuacji?
@hayek super byłoby coś takiego na dogrywki. Można byłoby je skrócić do 2x10min a goli padałoby kilka
1
@MesQueUnClub96 3 różne = karny
0
@Zbyszard po 5 faulach strzał z 16 metrów
1
@MysticCat Dogrywki to trzeba jak najszybciej wywalić, a nie kombinować ze skracaniem :P
2
@MysticCat przecież jakby teraz coś takiego wprowadzili to sensowny poziom i taki w którym większość drużyn wiedziałaby co ma grać to może za 10 lat byśmy zobaczyli. Bo jakby to teraz dali to każdy by nie wiedział co grać, a jak byłyby drużyny co kumają to byłoby ich z 5. Nie przeszłoby to i właśnie o to chodzi ze gra musi toczyć się na obu połowach. Czasami jak do zawodnika X podbiega 2 rywali i jedynym sensownym rozwiązaniem jest ich minięcie w stronę ich połowy i po chwili wycofanie w celu uspokojenia gry to co juz by mieli zostać ja tej połowie? W piłce to bez sensu