La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

5

Mam nadzieje, że z Bernardo to tylko ploty i nie będzie rozbijania banków na 29 latka, robienia kolejnych problemów w FFP i wyprzedawania za rok znowu za 1/4 ceny będąc pod ścianą.

4

@Uukasz_93 nie no wszyscy wiemy że to PESEL robi grę

0

@Nazio_87 Nie no jesteśmy w tak doskonałej sytuacji finansowej, że znowu warto wykładać po 80 mln euro za blisko 30-letniego skrzydłowego. Kto bogatemu zabroni. Jednocześnie mając takie dziury na bokach obrony.

0

@Uukasz_93 wydawać takie siano na gracza w pobliżu 30 to niezbyt dobre wyjście. Hazard powinien niektórym uzmysłowić jakie to jest ryzyko. W tym wieku podpisuje się ostatni wielki kontrakt i wątpię że Bernardo zadowolilby się ochlapami plus jakimś szybkim odejściem w wypadku słabej gry. Duże jest to ryzyko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?