- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 924 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 924 Culés
6
poprzedni sezon:
bernardo 70 meczy 10 bramek 10 asyst + status: nie sprzedajemy
neymar 31 meczy 19 bramek 15 asyst + status: do sprzedania (do momentu kontuzji najlepszy na świecie pod względem statystyk i na boisku też tak wyglądał)
podsumowując - połamany neymar wciąga dupą bernardo + transfery dembele, muaniego, ramosa i asensio jasno pokazują że w psg składają nowy atak bez mbappe i neymara
#lastdance
0
@Transu96 to tak jakbyś zestawiał Messiego z Iniestą.
0
@Pressinho przecież to la bamba ciągle pisze o bernardo na skrzydle xD
0
@Transu96 hehehe bernardo był bardziej kluczowy .... Neymar z ogórkami w lidze francuskiej to sobie może .. niech przyczyni się do wygrania z jakimś Realem w półfinale albo coś ...
3
@Pawci023x 6 meczy w lm 2 bramki 2 asysty, tzw ogórkowa lm
na mś 3 mecze 3 bramki 1 asysta, tzw ogórkowe mś
0
@Transu96
No to akurat prawda. Pamiętam, że do momentu kontuzji i przed mundialem, to on był najlepszym piłkarzem na świecie w ubiegłym sezonie, a już na pewno najlepszym piłkarzem z trójki ataku Messi, Neymar, Mbappe
Ludzie mają krótką pamięć
0
@Rust_Cohle + pomoc mamy obsadzoną, a atak kopie się po czole
0
@Transu96 Iniesta też grywał na skrzydle. Masz skrzydłowego, który będzie napastnikiem i skrzydłowego, który będzie pomocnikiem. Mogą grać na podobnej pozycji, ale ich rola w drużynie będzie inna
Tak jak lewy i prawy obrońca. Masz defensywnego Kounde, i hiperofensywnego Balde, czy wcześniej duet Abidal-Alves. Liczby będą zdecydowanie po stronie kogoś, kogo styl gry jest bardziej nastawiony na zdobywanie bramek. Ale kto jest ważniejszy? Ciężko stwierdzić.
0
@Pressinho a pamiętasz dlaczego grał na skrzydle?
1
@Transu96 nie dość że trans to jeszcze za Neymarem, i porównuje PL z ligue i wogóle drużyną która gra pod 2-3 piłkarzy w tym pod niego
0
@Transu96 to zależy u kogo. Najpierw tam grał bo trzeba było jakoś upchnąć Fabregasa, jeśli akurat nie grał na 9. U Valverde grał w roli bocznego pomocnika w 4-4-2, czyli chyba była to rola najbliższa do tej jaką pełniłby w Barcelonie Bernardo.
0
@Transu96 mówiłem o lidze francuskiej tylko, znam geniusz Brazylijczyka ... Ale nie był w tym sezonie tak decydujący żeby jego drużyna coś wygrała ... Bernardo był ... Mam też wrażenie że jest mentalnie bardziej ogarnięty .... Neymar co chwilę kontuzja ... Nadaje się do tego PSG razem z bombele będą się ścigać który dłużej kontuzjowany heh