- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Sulimo
7
A jutro blisko 40 stopni.Kur mac. Dzis ze 4x prysznic brałem... Dajcie kuzwa deszczu z tydzien...
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
2
Kevin de Bruyne jako kapitan podchodzi do pierwszego rzutu karnego i strzela gorzej niż chłopaki na orliku. Do tego już wiele razy ściągany był w drugiej połowie bo się zmęczył, albo w innych najważniejszych meczach się łamał.
Warto również przypomnieć sobie jego słowa po Mundialu, ze z taka reprezentacja nie da się nic wygrać, bo są za starzy xD
Bardzo dobry gracz, ale nie jest wybitny. Na pewno genu zwycięstwa nie ma i mieć już raczej nie będzie. Taki zawodnik powinien być decydujacy, brać ciezar gry na plecy i jazda.
Za 20 lat jak już będzie naście lat po zakończeniu kariery nikt nie będzie wymieniał go w ścisłej topce zawodników. Do takich graczy jak Don Andres, Modrić, czy Zizou to mu brakuje.
1
@DaPidejpi nie pij więcej bo się osmieszasz ;) co ludzie zrobiła żeby się z niego śmiali ;)
2
@maniak33333 taka jest prawda. Popatrz jego wypowiedzi, albo ważne mecze pooglądaj. Nie mówię, ze to slabiak, ale po prostu nie jest wybitny. Brakuje mu na pewno charakteru, a to tez wpływa na cały obraz zawodnika. To ze ktoś się nie zgadza z tobą to nie znaczy, że uważa zupełnie odwrotnie. Czytaj ze zrozumieniem.
0
@DaPidejpi Z tymi chłopakami z orlika to Cię poniosło. 3 piwa to jednak za dużo dla Ciebie.
0
@DaPidejpi no masz rację statystyki jego są słabe i osiągnięcia też ;) asysty tak przypadkiem i kreowanie akcje się robią. To kto jest tak wybitny w tych czasach oprócz 3 , 4 pomocników z jego pozycji ? Jakiś mocny ból dupy masz o gościa który póki nie wszedł dzisiaj ba boisko City akcji groźnej nie zrobili a z nim zaraz zaczęli atakować. Zdejmij klapki z oczu ;)