- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
13
O znowu pada. Nie pamiętam kiedy ostatnio było tak zajebiste i chłodne lato.
Najlepsza możliwa pogoda, nie za ciepło, nie za zimno.
7
@HighestInTheRoom Z "latem" to to nie ma za dużo współnego
3
@HighestInTheRoom No rzeczywiście super lato. Nawet na rower ciężko się wybrać, bo pada co 50 minut.
9
@HighestInTheRoom Chłodne lato jest zaebiste xD? Chłodna to ma być zima albo jesień, nie lato. Lato powinno być gorące, zima zimna, wiosna ciepła, a jesień ciepła/chłodna. Nie taki misz masz jak teraz. Jak sobie przypomnę, że w wigilię padał deszcz, to mnie skręca.
6
@DonCarletto Jeśli mamy przechodzić ze skrajności w skrajność to wolę mieć 16 - 20 stopni w dzień z deszczykiem, niż 35 - 38, a ponad 40 w cieniu, gdzie wychodzisz spod prysznica, idziesz na miasto, i po 10 minutach jesteś spocony jak świnia.
5
@HighestInTheRoom Ale dokładnie to jest lato xD, 16-20 z deszczykiem to jest jesień (swoją drogą depresyjna pogoda jak cholera). Może nie 35-38, ale chociaż te 30 czasem byłoby dobrze. Człowiek ma basen w ogródku rozstawiony, i nawet posiedzieć nie można, grilla też nie zrobisz. W upał nie da się wyjść na miasto, ale jak chcesz wyjść w taką pogodę?
1
@DonCarletto Rozstawiłem basen półtora tygodnia temu i tylko raz dało się do niego wejść xd Pozdrawiam to cudowne lato.
0
@BartqRKO Mój akurat stał cały rok xD, bo nikomu się sprzątnąć go nie chciało. Również tylko raz zdażyłem skorzystać.
0
@HighestInTheRoom zajebiste lato 16 stopni i deszcz w sierpniu. to zazwyczaj nazywa się jesienią.