- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
5
Dziwny widok. Chociaż uważam że jak Kane za 3-4 lata mocno nie zleci z formą to wróci jeszcze do Tottenhamu i zakonczy tam karierę, być może jeszcze zaatakuje rekord Sherera
1
@barcelonaLM Ale Bayern będzie potężny z Kane.
7
@xvcWinterSoldier Tak jak rok temu gdy po pierwszych kolejkach mieli wygrać sekstet. Z Lewandowskim wygrali 1 LM a są dużo gorsi kadrowo
0
@MesQueUnClub96 Ale wtedy nie było Kane.
0
@MesQueUnClub96
1
@xvcWinterSoldier No i co z tego, skoro i tak strzelali kilka bramek na mecz. Teraz będą strzelali 10?
0
@MesQueUnClub96 Przy dobrych wiatrach pewnie tak.
2
@xvcWinterSoldier Srogo przeceniasz Kane'a w takim razie.
0
@barcelonaLM Dobry ruch ze strony Bayernu… Zresztą który ruch transferowy Bawarczyków był słaby - powinniśmy się od nich uczyć w kwestii finansów mimo wszystko, że to są mega żydy
0
@MesQueUnClub96 Zobaczymy na koniec sezonu.
0
@xvcWinterSoldier no zobaczymy. Nieprzypadkowo gra w Tottenhamie całą karierę. A że jako jedyny potrafił tam strzelać bramki to liczby się nabiły
@Dironixu Chociażby Mane, Lucas, Tolisso, a to zawodnicy wzięci z łapanki
0
@MesQueUnClub96 Co xD? A co może Kane się nie wyróżniał w Totkach?
0
@xvcWinterSoldier Wyróżniał się, bo nie było nikogo innego. Gdy Alli był w formie, to on był najlepszy, tak samo Son
0
@MesQueUnClub96 A kto im bronił nie być w formie cały czas? Kane gra, strzela i jest w topce napadziorów.
0
@xvcWinterSoldier Alli to psycha siadła po prostu, a Son możliwe że miał gorszy sezon po prostu
0
@MesQueUnClub96 Dobrze to ciekawe gdzie będą Totki bez takiego napastnika.
1
@MesQueUnClub96 hmm, to może wina Lewego? Bo szczerze mówiąc tylko sezony 19/20 i 20/21 miał wybitne. Reszta to dobre, albo bardzo dobre w Bayernie