- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1669 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1669 Culés
1
Najlepsze w WTA jest to że Iga naprawdę gra gorzej niż rok temu a i tak 9/10 meczów wygra.
0
@Emhyr gra mniej regularnie
0
@Emhyr Z tego co widziałem procentowo wygrane w roku,to Iga wciąż ma dość wysoki procent zwycięstw bo aż 88% czyli..jak rok temu.
0
@Emhyr najlepsze to sa twoje durnoty co wygadujesz (: To co gra iga ostatnie pkt to top.
0
@michal26 Ale jak dalej będzie tak stać w miejscu to za rok już ją dogonią/przegonią
0
@wasacz Durnoty xd Ja nie patrzę na pojedyńcze punkty jak ty januszu tenisowy tylko na ogół. Iga gra gorzej i mniej regularnie i takie są fakty. Jak jesteś zaślepiony to tego nie widzisz.
0
@FcPortoFan1999 Tak z tym że wygrywa te mecze w męczarniach a nie totalną dominacją jak rok temu co oznacza że gra gorzej.
0
@Emhyr To jest oczywiste że nie jest tak dominująca jak rok temu...ale z drugiej strony rywalki są lepsze.
1
@FcPortoFan1999 No i to oznacza że Iga stoi w miejscu a rywalki się rozwijają a to jest zły znak. Tak jak napisałem dalej będzie wygrywać 9/10 meczów ale jeśli ten trend będzie się utrzymywał to straci top1
0
@Emhyr głównym czynnikiem jest to, że po prostu Tour zaczął Igę doganiać i podnosić poziom. Sezon 2022/2023 to był ewenement i fenomen i raczej nie powinnismy na Igę patrzeć przez ten pryzmat. Dużo zawodniczek podniosło poziom.
0
@Fenyx Tak i to jest to o czym mówię. Iga też powinna jeszcze bardziej podnieść poziom bo już są blisko
1
@Emhyr ja bym bardziej powiedział, że to rywalki się poprawiły względem ubiegłego roku. Rok temu w WTA to już była totalna bieda poza Igą i właściwie nikt poza nią nie potrafił utrzymać w miarę stabilnej formy. Poza tym Iga poza serwisem i może wprowadzeniem więcej technicznych zagrań do swojej gry to specjalnie nie ma pola do poprawy zauważalnej przez przeciętnego kibica. Moim zdaniem i tak serwis i return wygląda lepiej niż w ubiegłym roku.
0
@Emhyr ale Iga nie ma aż tak dużo do poprawy jak się każdemu wydaje. Jasne, zawsze można coś poprawić zgadzam się. Główną rzeczą nad którą pewnie będzie pracować nadal i poprawiać to serwis ale jeśli o samą grę chodzi…hm nie widzę tutaj aż tak dużo. Powinna się mniej spieszyć w pewnych momentach to na pewno. U Igi to są już detale, inne dziewczyny miały sporo do poprawy w grze, dlatego to się tak trochę zaciera wizualnie.