- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1319 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1319 Culés
0
Za rok wchodzi nowy format LM. Jak myślicie będzie dzika karta dla Arabów?
0
@Emhyr Na pewno.
0
@Emhyr to zależy ile hajsu mają przewidziane na łapówki dla "zarządu".
0
@Emhyr oby, może wtedy uda się zaorać UEFA.
0
@Emhyr w sumie dlaczego nie
0
@Emhyr zależy ile kasy dadzą, ale prędzej czy później będzie jakieś al nasraj w LM, byleby potężny Kryszczianu postrzelał jakimś półamatorom, którzy się tam dostaną pierwszy raz w życiu xD
0
@MarcepanowyKsiaze I jak takim rozwiązaniem zaorasz UEFA?
1
@Emhyr Jeśli w rozgrywkach Uefa występują drużyny izraelskie, kazachskie ,azerskie to czemu Saudyjczycy mają nie dostać miejsca. Pewnie kwestia ceny.
0
@Adran360 Ale kraje te historycznie są europejskie a zwłaszcza Azerbejdżan
0
@Emhyr Geografia i historia nie są dla konfederacji piłkarskich determinujące tylko atrakcyjność rozgrywek i co za tym idzie większy $. W przeszłości bywały już takie wygibasy z klubami,repeprezentacjami,turniejami. Copa America w USA, repry z Azji w Copa America, Goldcupie, kluby z Meksyku w Copa libertadores, kluby i repra Australii w AFC,Euro rozsiane po całej Europie(w tym niektóre mecze Baku).
0
@PawkoFCB no w takiej formie to raczej nikomu w Europie nie strzeli XD
0
@Adran360 No dobra ale ten argument że azerska drużyna gra w Europie jest nietrafiony bo Azerbejdżan leży w Europie xd Izrael i Kazachstan można się kłócić
0
@Emhyr Też to jest sporne i wywoływało problemy logistyczne dla kibiców czy np występu Mkhitariana w finale LE ale nieważne. Chodziło mi o to, że potrafią nagiąć swoje zasady w imię zysku co pokazują pozostałe przykłady.