- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1912 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1912 Culés
4
Wiele było długich i męczących sag transferowych, ale sagi z Fabregasem nic nie przebije. Gość chyba przez 3 okienka transferowe do nas przychodził i za każdym razem praktycznie już u nas był, po czym się oddalał i tak do usranej śmierci, aż w końcu się udało... ;D
Ogólnie bardzo dobry grajek, ale trafił na prime Xaviego i Iniesty i nie było łatwo go upchnąć w zespole, zazwyczaj musiał grać na nieswojej pozycji (fałszywa 9 hehe).
1
@TheNekro94
Uwielbialem go za czasów Arsenalu.
Młody udzwignal opaskę kapitanską w takiej ekipie.
Jedyne co to szkoda, że później poszedł do Chelsea
1
@Rust_Cohle pamietam jak kibice Arsenalu wtedy go dissowali i się nie dziwie, ale ja szczęśliwy bo zajebisty grajek i w dwóch mistrzowskich sezonach wykręcał zajebiste liczby. Prawda jest taka że w Londynie jak chcesz wygrywac największe trofea to idziesz do Chelsea. Ashley Cole tez przechodził z Kanonierow do The Blues i tez wygrywał PL i jeszcze UCL przecież.
Kanonierzy od Chelsea to albo biorą dziadków typu Cech (z całym szacunkiem, bo to mój ulubiony bramkarz, ale to już dziadek był jak do nich przechodził), albo David Luiz, albo takiego placka jak Kai Havertz i to jeszcze za 70 baniek xD
1
@TheNekro94 jeśli chodzi o Barce to ta z powrotem Messiego. Jeśli chodzi ogólnie to ta z Mbappe i Realem i
1
@TheNekro94 Niestety Fabs jak i Thiago byli w klubie kiedy rzadzili Xaviniesta. W kazdym innym klubie grali by na swoich pozycjach w pierwszym skladzie.
1
@TheNekro94 I tak się sprawdził a jego porozumienie na boisku z Messim było fantastyczne.