- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
0
Dostajecie w Pesie/Fifie kartę luisa figo, która jest topką w grze. Używacie jej?
0
@Zbyszard Nie gram w Pesa/Fife, ale to jest tylko gra przecież, więc oczywiste że tak xD
0
@Zbyszard nie bo to nierealistyczne grać emerytowanymi piłkarzami
0
@Zbyszard Oczywiście, że nie. Do SBC
2
@MessiForeverTheBest nikomu nie mów ale zdradzę Ci tajemnice. Ogólnie gry nie są realistyczne, mają sprawiać fun, od realistycznego grania jest boisko
0
@MessiForeverTheBest Tak jak nierealistyczne jest oglądać filmy z aktorami, którzy już nie żyją?
0
@Kgorecki2500 a co to?
0
@Zbyszard mój komentarz jest nawiązaniem do tych się zes*ali o kobiety w FUT
0
@TheNekro94 Niby gra, ale niesmak jest. Możesz ubrać koszulkę Realu i mówić, że to "tylko" ciuch, ale trochę chyba wstyd.
1
@MessiForeverTheBest Po twoim avku od razu wiedziałem, w którą stronę pójdzie "dyskusja" xD
0
@Zbyszard Wyzwania budowania składów w Fifie
0
@Zbyszard patrząc jak ludzie nie lubią niespodziewanego to chyba kolejny dobry uczynek z mojej strony ;)
0
@Zbyszard A czemu nie. Spora część tej strony nie pamieta tamtych wydarzeń, a to tylko gra. Jak była rosyjska kampania w call of duty to nikt ruskich nie lubi, ale każdy się dobrze bawił, czemu się ograniczać w innych grach do takich zabiegów. I na odwrót, często mi się slabo gra Barca w Fifę z kumplem, a jednak dalej ją wybieram, mimo że psg czy city gra mi się zdecydowanie łatwiej i więcej wygrywam
1
@Zbyszard Jakby rzucali w niego świńskimi ryjami to tak.
0
@LambiPL Jasne, niektórych nie było na świecie wtedy.
Ja w TAMTE wakacje kupowałem w oficjalnym sklepie Barcy za granicą pierwszą jej koszulkę. Chciałem Figo xD ale nie było. Wybrałem Rivaldo. Krótko potem dowiedziałem się, że byłem o krok od dużego błędu :D
1
@PatrykBarca takie DLC to bym szanował
1
@Zbyszard Dlatego inaczej jak ktoś tam ma uczucia które wracaja takie jak te do Ciebie. Ale czasem jak czytam 15-16 latków którzy na fanpage czy innym miejscu pitoli jakby to Figo spotkali to by napluli mu w twarz czy inne pierdoły...A na prawdę jakby go spotkały na ulicy to by go pewnie nie poznali nawet xD
0
@LambiPL no dokładnie xD