- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
0
Real jeśli nie wygra mistrza w tym sezonie, to nie wiem co tam się może stać. Bellingham to kozak totalny, zazdroszczę im tego transferu
2
@Marcelinho99 Brak typowej 9 z lepszymi drużynami może być widoczna.
0
@Marcelinho99 brak 9, dwóch klasowych zawodników po sezonie, wiecznej kontuzjowany Mendy (Fran to żadna rewelacja) i słaby Carvajal. Wcale szału nie ms
3
@Marcelinho99 Nie ma to jak po 3 meczach wyrokować cokolwiek...
0
@Recha_0684 ja wam powiem po 30 kolejkach kto będzie mistrzem xd
0
@Marcelinho99 Wygra je Barcelona to się może stać, bo uważam że mamy lepszą drużynę. Nrazie real wygrał 3 mecze - 2 z drużynami z dna tabeli które będą walczyć o utrzymania + jeden ze średniakiem. I tak wiem my zremisowaliśmy z getafe ale gdyby sędzia nas nie wyru... to też byśmy jak real wczoraj wygrali 1:0 i mieli komplet.
0
@Krzysztof1987 Wiadomo, że Real jest jednym z faworytów,jak co roku z resztą.Ale ja się nie podniecam trzema meczami z początku sezonu,bo jak to bywa, przyjdą dwa,trzy mecze słabsze i Ancelottiego będą zwalniać wszyscy.Owszem Belingham wyglądaa rewelacyjnie, ale w sierpniu jeszcze nikt,nic nie wygrał.
0
@Marcelinho99 Real grał tylki z Celtą, Bilbao i Almerią k takie wnioski. Mają Juda, a poza tym reszta pomocników nic wielkiego nie gra. "To nie wiem co może się stać", a no może np. obrona nie dawać sobie rady, co pokazała średnia Celta, z tak grającą obroną Barca może lekko z Realem wygra. Sam Bellingham i Vini nie dadrzą mistrza. W czym więcej niby Real jest taki mocny? Barca na spokojnie też może zdobyć mistrza.