- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
3
Tusk obiecujący, że jak wygrają wybory pojedzie do Brukseli i wyrwie pieniądze z KPO to wyższy poziom abstrakcji.
1
T@bartekvisca Tusk mógłby wyrywać pieniądze dla Barcelony, może wtedy bym na niego zagłosował ^^
2
@bartekvisca
Mu dadzą, bo realizował niemieckie interesy przez 8 lat. Za darmo nie dostał posady w UE. Tylko za zasługi.
2
@bartekvisca Chlopak przyznał się, że to on i jego Niemieccy mocodawcy za tym stoją. Już nie potrzeba odpowiedniej legislacji, wystarczy zgłosić wykonanie zadania i chęć kontynuacji poddańczej polityki względem helmutów. Potem tylko czekać jak upadną takie inwestycje jak: rozbudowa portu w Świnoujściu, udrażnianie Odry czy CPK(bo w Berlinie już takie jest).
0
@bartekvisca I przy okazji wyprzeda resztki suwerenności.
0
@bartekvisca nic nie musi wyrywać, one czekają na niego tylko musi wygrać wybory :))
0
@bartekvisca no przecież pis nie bedzie rzadził i nie bedzie problemu z praworzadnoscią.Po w senacie zaglosowala za poprawkami ii von Layen je zakceptowala te poprawki.Tylko jak trafily do sejmu pis je zablokował i jest to powód zablokowania 150mld.Jeśli po bedzie rzadzić i mieć przewagę nie będzie problemu aby to zrobić.Nawet kaczyński stwietdził ze reforma sprawiedliwości jest zła. KPO blokuje Ziobro ktory szantarzuję zerwaniem koalicji w momencie kiedy pus nie bedzie miał większosci to jaki interes jest blokowanie kpo.Wtedy bedzie czarno na bialym ze pjs zdradził interesy polski wartę 150 mld.Nje ma przeciwskazań aby tusk tego nie załatwił.Poza tym tusk jest bylym przewadniczącym parlamentu ma tam status.Z calym szacunkiem jaki status w ue ma kaczynski.Nikt go tam nie zna bo nie jeździ za granicę.A morawiecki ma opinie pinokia.Kto mu ufa.Tusk tą kasę dostanie.