- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1231 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1231 Culés
0
To teraz już można:
Marc - Cancelo, Christensen, Kounde, Balde - Oriol, Frenkie, Gundo, Gavi - Raphinha, Lewandowski
Tak widziałbym to na Osasune. Felix debiutuje w drugiej.
1
@DonAndrzejos myslisz ze Cancelo zagra dzien po przyjsciu do klubu?
2
@jacobFCB lepiej on niż Roberto :D
0
@DonAndrzejos Cancelo trenował wogole przez ostatni miesiąc?
2
@tbas Normalnie trenował w City No może oprócz ostatniego tygodnia gdzie przebywał w Portugalii ;)
5
@DonAndrzejos Raphinia czym zasłużył na podstawę? Bo według mnie zarówno Ferran jak i Yamal zrobili lepsza robotę w dotychczasowych meczach.
0
@Dankho94isback ciężko ocenić Rafe po 35minutach :)
0
@tbas liczę presezon + mecze w lidze :)
Chyba zgodzisz się ze wystawienie Raphini w podstawie przy jednoczesnym pozostawieniu Ferrana na ławce byłoby niesprawiedliwe ze strony Xaviego?
0
@Dankho94isback Można spróbować. Ja z Ferranem mam problem bo on skrzydłowym nie jest. I dlatego szybciej trafia na prawa stronę Yamal lub Rafa i to będzie zrozumiałe.
0
@tbas czaje czaje, zrozumiałe, niestety nie możemy liczyć na to ze Xavi postawi Ferrana na 9tce :/
1
@Dankho94isback przepraszam. Może faktycznie Yamal
0
@Dankho94isback Masz racje. Może Yamal.
0
@DonAndrzejos luzik arbuzik przystojny