- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1600 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1600 Culés
5
Dla mnie w grach najważniejsza jest fajna historia i wyraziste postacie. Grafika i pięknie widoki są mniej ważne, wiadomo też bez przesady, jak coś wygląda i jest drewniane jak jakiś Gothic czy inny syf to od razu leci do kosza, ale nie musi mieć też niewiadomo jakich efektów
9
@Androchem wszyscy Polacy go nienawidzą, znalazł jeden prosty sposób. Zobacz jak! [WIDEO]
1
@Androchem Ja bym uważał z nazywaniem Gothica syfem
2
@Androchem
9
@Androchem No to akurat Gothic miał fajną historię i wyraziste postacie. A czepianie się grafiki gry z 2001 roku to xDˣᴰ
Chociaż wiem, że to bait to i tak odpiszę.
0
@Androchem wymień swoje top 5 z ciekawości pytam
1
@Androchem ostatnio z fajną fabułą w grach twórcy mają duże kłopoty. Idą w ładne widoczki, a reszta to bryndza
2
@Hosh Szczególnie, że Goticzek jak na rok wydania wcale nie odstawał jakoś bardzo od topowych produkcji z tamtych lat imo
1
@Androchem faktycznie, gothic jest drewniany, w szczególności jedynka, ale klimat, fabuła, dubbing i wszystko inne - top :3
2
@Androchem, nazwanie Gothic'a syfem to pierwszy krok do gorących.
0
@Androchem "Gothic czy inny syf" dla ścisłości Gothic ma chyba ze 20 lat więc wygląda jak wygląda. Pierwszy Baldur czy Diablo jeszcze więcej ( grafika drewno patrząc na to dziś) a są to gry genialne i wywalanie tego do kosza to jest nieporozumienie i tylko można współczuć.
2
@marcin62 darmowy gothic kroniki myrtany > starfield z tego roku za 350 ziko xD
4
@Androchem tymczasem @Transu96:
https://media.tenor.com/kJYE72VJSfYAAAAC/co-kurwa.gif
2
@Jakchcesz 350 złotych + kilka tysięcy za najnowszą kartę która udźwignie Starfielda chociaż w tych 60 klatkach na full hd xd
1
@Androchem Efektów być nie musi ale też niech gra ładnie wygląda
@macio_944 Transu: a więc wybrałeś przemoc
1
@Androchem Zgadzam się w 100%. Dlatego właśnie u mnie Gothic 3 i Wiedźmin 3 poszły do kosza po 10 godzinach. Dwie najbardziej przereklamowane gry w jakie grałem.