- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1784 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1784 Culés
26
Poziom krytyków na filmwebie jest.. krytyczny xD A przy filmie Kler od razu zaznacza, że film dobry, bo potrzebny..
6
@Saviola88 ten rodzaj osoby, który by Scarface dał 1/10 bo toksyczna męskość itp
0
@Saviola88 Zdanie tych pseudokrytyków mam gdzieś, ale Kler to akurat dobry film.
3
@Saviola88 ALE NIE WIDZIAŁEŚ TO NIE MA CO OCENIAĆ, no chyba że chodzi o Sound of Freedom to wtedy wiadomo, że to prawicowe nazistowskie faszystowskie kino #pdk
2
@Saviola88 Zrobienie screena skrajnej osoby, która oceniła dwa filmy i na tej podstawie mówienie o tym, że krytycy są źli, lub film jest zły. Po raz kolejny nie grzeszycie inteligencją, brawo!
Spiders Web:
https://rozrywka.spidersweb.pl/zielona-granica-film-agnieszka-holland-recenzja-opinie
Zagraniczne opinie:
https://www.euronews.com/culture/2023/09/06/venice-2023-review-zielona-granica-green-border-this-years-golden-lion
https://www.theguardian.com/film/2023/sep/05/green-border-review-refugees-venice-film-festival-agnieszka-holland
https://www.standard.co.uk/culture/film/green-border-venice-film-festival-review-b1105007.html
Ale Wy i tak będziecie kompletnie zaślepieni i posiadając wąski światopogląd pieprzyć, że to zły film i to w dodatku bez jego oglądania.
9
@macio_944 Ty obejrzałeś?
9
@macio_944 napisał oświecony z otwartym umysłem, który głosuje na Tuska mimo jego tragicznej kadencji :DD
1
@tristan87 Nie i dopóki prawica nie robiła nagonki na ten film to nawet nie miałem ochoty, ale teraz to już chętnie obejrzę. A ze względu na to, że nie obejrzałem, to dlatego piszę o prawdopodobnym dobrym filmie opierając swoją opinię na wielu krytykach czy to polskich, czy zagranicznych, których większość nie posiada patoumysłu i oceniają film na podstawie artyzmu, reżyserii, czy aktorstwa, a nie na zasadzie jakże wielkich w naszym kraju uprzedzeń. To pozwala mi mieć sporą pewność, że film jest po prostu dobry, a wszelka nagonka jest idiotyczna.
3
@Saviola88 krytycy na filmwebie to ogromny poziom odklejenia. Oni tam często dają najgorsze oceny BEZ ŻADNEGO UZASADNIENIA. Jak są „krytykami” to powinni się wywiązywać ze swoich obowiązków, a nie że dają tylko ocenę i tyle. Szkoda czasu na tych pseudo znawców kina.
1
@macio_944 Miłego seansu.
5
@macio_944 Chłopie film jest o wspieraniu uchodźców a raczej nielegalnej imigracji, którą to promują wszystkie media zachodniej Europy, to jasne, będą piały nad tym z zachwytu.
0
@Saviola88 Na fw liczę się tylko z 2-3 krytykami, może jeszcze dwójkę dodam, którą szanuje za docenianie "mniejszego" kina. Na pewno w tym gronie Łukasz Adamski, Michał Oleszczyk i... Kaja Klimek, bo choć czasem irytuje opiniami to widać ocenia dość sprawiedliwie i szczerze. Przykładowo John Wick 1 dostał od niej 9/10, a na pewno to nie była produkcja z jej strefy komfortu. Niektórzy tam są mocno pseudointelektualni i polityczni.
1
@macio_944 Antypolakiem nie jestem. Nie kłamię, więc czemu nie mogę oceniać? Bo nie obejrzałem? Przecież znam jej poglądy, kłamliwe wypowiedzi i widziałem zwiastun. Wystarczy. A to że jacyś na zachodzie chwalą znaczy tyle ile znaczy ich polityka imigracyjna ;)
aLe oBeJrZyJ fIlM
0
@Saviola88 a ktos zwraca tam uwagę na krytyków? Nie pierwszy raz opinia krytyków jest zupełnie inna niż widzów.