- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1574 Culés
Gorące dyskusje
Batys
6
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
21 odpowiedzi
kodi77
82
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
CLS63AMG
34
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1574 Culés
1
Na dobry poranek tylko przypomnę (tak jak tu pisało wielu) że Cancelo nie na Barce
https://zapodaj.net/plik-zfh7QvkSGQ
https://zapodaj.net/plik-vvylzTp04o
0
@CPuyol no po dwóch meczach z rywalami średniej półki, można przeklejać takie komentarze. Zobaczymy co będzie dalej. Bo chłopaki bzdur nie pisali ;)
0
@Tom0VeB Przeklejony to trzeba mieć mózg, żeby po takiej jakości piłkarskiej jaką prezentuję Cancelo, tłumaczyć to poziomem rywali. Betis fakt, zagrał słabe spotkanie, najgrosze w sezonie, ale to aktualnie top 5 w Hiszpanii, uczestnik ligi mistrzów. Za to Cancelo to aktualnie spokojnie top 5 piłkarzy w naszym klubie.
0
@CPuyol Dziękuję, za przeklejony mózg. Nie musiałeś pokazywać swojego intelektu w tej rozmowie, zwłaszcza że oboje chyba mamy tego samego ulubionego piłkarza. Dla jasności, bardzo liczę na Cancelo, chłopaki może trochę prześmiewczo, może szyderczo, ale wymienili jak najbardziej możliwe scenariusze, czytaj "zbyt ofensywny futbol" i również uważam, że z drużynami z topu, typu ManC, nie pozwolimy sobie na takie ustawienie jak z Antwerp. A Cancelo problemy miał? Miał. Dąsał się? Dąsał. Na ławce siedział siedział. Nie odbieram mu zupełnie nic. Oni wymieli fakty, A Ty po zobaczeniu dwóch meczów wysyłasz ich w dyby, jak mnie po jednym komentarzu, który nawet nie był ofensywny ;)
0
@Tom0VeB Co innego jest granie w Man City, a w klubie, któremu od dziecka z całą rodziną kibicujesz, wiadomo, że tutaj ziomek się z automatu lepiej czuje, wątpię, żeby były jakieś problemy, tym bardziej, że ma w 100% meczów pewny pierwszy skład i nie ma żadnego powodu do narzekania. Gra również jak na razie wygląda obiecująco i nie powiesz mi chyba, że sami piłkarze tego nie widzą. I po prostu bulwersują mnie od zawsze narzekania na piłkarzy tej klasy, bo na pierwszy rzut oka widać różnicę jaką robią na boisku.