- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 962 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 962 Culés
0
Z jakiego przedmiotu w szkole mieliście najładniejszą nauczycielkę?
2
@MesQueUnClub96 Od plastyki mialem milfa
5
@MesQueUnClub96 Z Angielskiego.
11
@MesQueUnClub96 Gościu od Wf-u. Te łydeczki...
1
@MesQueUnClub96 I tak nie masz szans.
4
@MesQueUnClub96 z jezyka angielskiego zawsze były top
2
@MesQueUnClub96 Z angielskiego w gimn/liceum. Wyglądała, jakby była świeżo po studiach.
1
@MesQueUnClub96 angielski, mloda praktykantka :D
1
@MesQueUnClub96 do szkoły średniej z Angola, na studiach z prawa międzynarodowego (nie studiowałem prawa jak coś)
0
@tristan87 Ja nie o tym.
1
@MesQueUnClub96 Zależy na jakim etapie. Na takim co ty obecnie to od niemieckiego.
0
@Barcasub Czyli jakim
1
@MesQueUnClub96 w technikum na zastępstwo przyszła na parę miesięcy babka która jest byłą modelką, na około 35 lat. Uczyła niemieckiego xd
2
@Danny Gaucho I ten wąs
1
@MesQueUnClub96 Tak serio, z historii w gimnazjum. W technikum sami faceci i babki po 60 lat.
1
@MesQueUnClub96 kiedyś w technikum przyszła zakonnica na praktyki na religie na parę lekcji. Była top, serio. Swoją drogą ciekawe co teraz u niej :D
1
@MesQueUnClub96 Od historii i niemca, bo to były babki przed 40. Ta od niemieckiego w sumie mieszka jakoś kilometr ode mnie. :D
1
@MesQueUnClub96 Podstawówka/gimnazjum.
0
@Barcasub Człowieku ja już nie byłbym w gimnazjum
2
@Danny Gaucho Grealish Cię wfu uczył?
@MesQueUnClub96 W gimnazjum od niemieckiego. W średniej od polskiego.
6
@MesQueUnClub96 Sprzątaczka Krysia, to była petarda, 66 lat, kobieta po przejściach, lekka nadwaga, ale kobieta doświadczona, serdeczna, szlugami mnie ratowała, dorabiała do renty w mojej podstawówce. Straciłem z nią dziewictwo
0
@Luciano99 Dobra a tak serio Lucek? xD
10
@MesQueUnClub96 Tak serio, to Krysia straciła z nim.