- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1205 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1205 Culés
1
Myślę o meczu Rakowa jutro - 140+ zł za bilet na sensownej trybunie :p
Czekam na wysyp komentarzy, że łuuu drogo, tak jak na Szachtar - Celtic swego czasu, bo lepiej zapłacić drobne i mieć gówno-miejsce na bramką, albo odkupić od kogoś bilet i wpaść na weryfikacji xD
4
@okiemtypera_lucaxx95 140 płaciłem na Legie z Aston Villą. Wal komentarze, to Twój hajs.
0
@escarabajo wiesz uczciwie zarabiam, nie oszczędzam na wakacjach, czasie wolnym itp i to słynne "uu drogo" albo "Mogleś TANIEJ" to już na pamięc znam :p
Ludzie tylko nie biorą pod uwagę, że taniej często = gorzej ; na gorszych lub mniej komfortowych warunkach :p
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ja na wszystkie mecze Szachtara w LM każdy bilet kupiłem od kogo innego i ani razu nie miałem problemu, bo na luzie możnabyło przepisać dane, a nawet jakby się nie dało to uwierz mi, musisz naprawdę mieć szczęście, żeby trafić, na nadgorliwego stewarda, który nie wpuścili cię na bilet z danymi innej osoby xD
0
@HighestInTheRoom mimo wszystko zawsze trzeba brać poprawkę, że wszelkie organy kontrolne mają uprawnienia, by maksymalnie ci uprzykrzyć życie - zachowując przy tym prawo, bo regulamin im daje taką możliwość :p
Tak samo w pociągu - 9 konduktorów nie wystawi mandatu, a ten 10 wystawi i o ile mandat w pociągu raczej można przeboleć, tak np. podróż typowo pod mecz, zapłacenie za to i poświęcenie dnia, by ostatecznie nie zobaczyć meczu, no to nie zazdroszczę.
No i kwestia tego, że zakupiony już bilet na konkretne dane - może być przez delikwenta wykorzystany - on sobie wchodzi na stadion np. 17:40, a ty o 17:50 masz już informację o wykorzystaniu - no bo na to nie ma już zabezpieczenia, chyba że o czymś nie wiem ;)