- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1661 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1661 Culés
13
Tusk słaby występ co nie dziwi przy tym co PiS robił z tą debatą.
Nikt poza Morawieckim nie znał "pytań". Pytania były takie, że nawet nie wiadomo o co pytali bo to po prostu były jakieś monologi trwające dłużej niż czas na odpowiedź.
Natomiast wszystkie wymierzone były bezpośrednio w Tuska.
W takich okolicznościach trudno byłoby Tuskowi wypaść dobrze.
Na całe szczęście, Morawiecki mając przewagę też dał dupy i to poteżnie, wszedł w pyskówkę z Tuskiem i gadał te same szambo co gada TVP od 8 lat.
Jaki tego efekt? Żaden, co można więcej o Tusku powiedzieć?
Natomiast skupiony na Donaldzie Mati wystawił się gołą dupą do reszty uczestników i go tam ładnie chłostali.
Jeżeli ktoś z widzów tej debaty nie był zdecydowany to jedno jest pewne: Nie zagłosuje na PiS tylko na opozycję.
Szczególnie Hołownia wypadł dobrze i to jest duży sukces bo dzięki temu może przekroczyć próg a to bliska droga do tego, żeby PiS nie mógł utworzyć rządu.
Pozostają otwarte pytanie: Czy (bez)Partyjni Samorządowcy coś zyskają, bo to jest po prostu przystawka (nawet mają na liście kandydatów tak bezpartyjnych, że są obecnie w PiSie).
0
@Tasde Też tak to odebrałem.
0
@Tasde połowa ludzi którzy oglądali debatę nie zapamiętała nawet jednego zdania z tych pytan
Jedynie zapamięta:
1. Słowo klucz każdego tematu - emerytury, imigranci, socjal
2. To że opozycja przy każdym temacie chciała źle dla Polski i Polaków
3. Donald jak był Niemcem to jeszcze jest Ruska onucą
4. Mati i Donald większość swojego czasu poświęcili na opluwanie się kto jest większa parówą