- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
0
Obecne wyniki jakie spływają są moim zdaniem bardzo zachęcające, bo po pierwsze PiS i tak nie ma większości, a po drugie zamiast Tuska na stanowisku premiera będziecie mieli np. Siemoniaka, ministrem sprawiedliwości byłby np. Bodnar, a ministrem finansów np. Gwiazdowski...nic tylko trzymać kciuki.
6
@Destroyer_of_Worlds Jak sobie pomyślę że ministerstwo edukacji a także pracy ma trafić w ręce Lewicy..
0
@Criss18Barca no właśnie będzie słaby, dość neutralny rząd opozycji bez większości. Cały gabinet będzie opozycyjny, ale jednocześnie mocno kompromisowy, bez żadnych ekstremów. Dla mnie marzenie.
0
@Criss18Barca a w czyje ręce oddałbyś ministerstwo edukacji? Z ciekawości pytam
4
@Ronaldinho10theking Jak to komu, Berkowicz taki ideał.
0
@Destroyer_of_Worlds PiS w stosunku do exitpoll może zyskać maksymalnie 2%- póki co, spływają głównie wyniki ze wschodniej części polski.
1
@Criss18Barca niech zgadnę bo boisz się że będą uczyć dzieci o seksie i płciach? Lewica przynajmniej w swoich postulatach obiecuję podwyżki bo sektor edukacji jest w opłakanym stanie. Brak podwyżek od lat oraz obrzucanie błotem nauczycieli sprawił, że już teraz mamy ogromne braki kadrowe
0
@Montjuic ale przecież równie dobrze może 2% stracić. Chociaż to byłoby zbyt piękne święto demokracji
0
@AlwaysBlaugrana Przydałoby się zmienić też podstawę programową, bo wiele rzeczy jest niepotrzebnych/nieprzystosowanych do obecnych czasów i możliwości (np. pisanie w domu rozprawek, gdzie chat gpt wygeneruje i tak większość z nich).
0
@ElTomas Pewnie, że może.
0
@negreanu Oczywiście. I wyrzucić zmiany czarnka. Szkoła musi być bardziej nowoczesna, ale to też wymaga nakładów finansowych. Nie tylko na nauczycieli ale i sprzęt szkolny.
0
@tbas tak coś właśnie czułem