- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1035 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1035 Culés
7
Sytuacja w LM będzie idealna dla nas (zakładając rachunek prawdopodobieństwa), jak takie wyniki będą:
A
1. Bayern
2. Galatasaray
B
1. Arsenal
2. Sevilla
C
1. Real
2. Napoli
D
1. Inter
2. Sociedad
E
1. Feyenoord
2. Atletico
F
1. PSG
2. Borussia
G
1. City
2. Lipsk
H
1. Barcelona
2. Porto
I w takim zestawieniu na pewno omijamy wiele klubów. Zostaje nam: Galatasaray, Lipsk, Borussia, Napoli.
Każde z tych zespołów do ogrania by było i na moje to super scenariusz. Ćwierćfinał powinien być, a to cel minimum na ten sezon. Ja bym bardzo chciał, aby Barca awansowała do półfinału, a dalej to już niech wola nieba będzie :)
@barcelonaLM @Kgorecki2500 @tomek8756 @IronSanHybrid @Danny Gaucho @JimMorrisonFCB @mekston @adi7adi8
1
@michal26 a ja mysle, ze United psim swedem wcisnie na to drugie miejsce (1pkt straty i bezposredni mecz z galata) i fajnie jakby trafili na Barce. Można by porownac jaki progres zrobily klubu po roku czasu od spotkania w 1/8 le.
E: chociaz United raczej mocno by dostali
0
@michal26 moje typy na 1/2 LM to City, Bayern, Barca, Arsenal.
2
@JohnA w dupie mam sprawdzanie progresu. Minimalnym wysiłkiem chcę bysmy awansowali. To nie jest dobry okres na takie eksperymenty. 2 razy się skompromitowaliśmy. 2 lata z rzędu!! Teraz musimy mieć ćwierćfinał, by awansować mentalnie do elity światowej.
1
@Brashearr no a Real gdzie? Gdzie PSG? Ja bym mimo wszystko ich nie lekceważył :)
0
@michal26 ???????????????????????????????
Przeciez poza Sevilla z wszystkich top2 United jest najslabsze xD
0
@JohnA no tak tak. Rok temu też byli...
1
@michal26 Tak jak piszesz, w dwumeczu kazdy z tych rywali teoretycznie do ogrania choc mimo wszystko kazdy z nich jest niewygodny.
0
@michal26 w 1/2 tylko 4 ekipy. Kogoś trzeba wybrać :) takie moje typy, a Ty co byś obstawił?
0
@Brashearr ja uważam, że będzie PSG, Real, City, Bayern. Aczkolwiek też zależy wiele od drabinki. Teraz chyba nie ma co typować :(