- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
28
bardzo szkoda, że ten syf, promowanie LGBT, po woli dociera do Polski, Polska jest jednym z nielicznych krajów europy gdzie dziecko na ulicy nie pyta ojca dlaczego panowie się całują, mój przyjaciel z Armenii, Ormianie są chrześcijanami, który od 30 lat mieszka w Kandzie, z powodu nadmiaru LGBT planuje opuszczać ten kraj, kupił działkę w Panamie, ma syna 12 lat, którego w szkole uczą, że to on ma zdecydować chce być chłopakiem czy dziewczyną, a jak rodzice zrobią problemy proszę zgłosić do nas i temat będzie załatwiony, niedawno z jego klasy chłopak zdecydował zmienić płeć i teraz w szkole chodzi w spódniczce, zmienił imię na żeńskie, i nikt nie ma prawa w szkole krzywo patrzyć na niego lub nie zwracać się do niego jako ona, takie cuda panowie.
2
@goldmetaxa Wszystko fajnie, ale spódniczce*
5
@goldmetaxa Zawsze mnie zastanawia, że tyle jest rzeczy na ziemi potrzebujących uwagi a są ludzie których życiowym problemem jest istnienie homoseksualistów...
6
@Tasde chyba nie zrozumiałeś nic...
4
@Odcinkowy Dokładnie rozumiem i mam też przyjaciół mieszkających na tym zgniłym zachodzie.
Jaka jest ich opinia?
Banda przewrażliwionych płatków śniegu widzi same skrajności pośród morza normalności. Transy, homoseksualiści i inne odmienności to skrajny margines którego większość ludzi nawet nie dostrzeże, ale homofoby widzą to dosłownie wszędzie gdzie się da.
0
@goldmetaxa Ino Biedroń zostanie min. edukacji i wszystko ruszy pełną parą.
0
@Tasde
2
@goldmetaxa Moje córki nie pytają dlaczego się panowie całują. Dla nich to normalne tak zostały wychowane i mają to gdzie.
0
@Tasde "Głupim nie przetłumaczysz, a mądrym tłumaczyć nie musisz”.
Kolega powyżej nie pisał o występowaniu homoseksualizmu jako takim tylko o indokrynacji małych dzieci, którym takimi kalumniami można zrobić krzywdę. Obleśna postawa placówki oświatowej i tyle.