- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
45
Wleje wam kubeł zimnej wody na łby.
Przy tej pladze kontuzji Xavi odjebał niesamowitą rzecz ustawiając zespół w taki sposób, który wyłączył Real w pierwszej połowie z meczu.
Niestety brak konkretnych reakcji na wydarzenia boiskowe w drugiej połowie przegrał ten mecz. Dodajmy do tego czynniki niezależne jak drugi gol, który jest dziełem przypadku.
Mecz swoją drogą strasznie dziwny, mozolny, inny niż typowe mecze Realu i Barcelony.
Bellingham to niesamowity zawodnik i trzeba mu to oddać, że nawet w 90 minucie potrafi wlecieć w pole karne i zrobić zamieszanie. Strzał z dystansu stadiony świata.
Kadra Barcelony była dzisiaj prawie jak drugi garnitur a i tak postawiła się jak równy i za to należy im się szacunek.
1
@Losiex Brak konkretnych reakcji był spowodawny tym, że nie mamh ławki bo jak zwykle w tym klubie jest szpital
1
@Losiex 100% racji, gdyby tu były normalne zmiany a nie Romeu i Lewy czy Raphinia od razu po kontuzjach to ten mecz byłby spokojnie wygrany, a tak zespół się kompletnie posypał...
2
@Losiex Xavi ustawil z
zespół wspaniale tak jak mówisz.
W drugiej połowie Gavi już nie miał sił tak zapierd* a Fermin musiał zostać zmieniony z powodu zagrożenia czerwoną.
Przez plage kontuzji nie było już kogo do pomocy poza Oriolem wpuścić niestety.
Gdyby Belligham się nie odpalił i strzelil z dupy bramki sezonu to byśmy to dowieźli.
1
@Losiex dokładnie w punkt....przy tym czym dysponuje Xavi od kilku dobrych tygodni to wycisnął bardzo dużo
0
@Losiex uważam że to był niezły mecz Barcy. Świetna pierwsza połowa gdzie Real nie istniał. Szkoda drugiej połowy. Dwie bramki Realu trochę z dupy. Strzał życia i przypadek przesadził o wyniku. Oby Xavi wyciągnął wnioski i będzie dobrze.
0
@Losiex jeśli drugi gol realu bym dziełem przypadku, to bramka Gundo też nią była.