- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 745 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 745 Culés
3
Sory za opóźniony zapłon, ale... Że co wygrał Vinicius? Fair Play? WTF?
4
@KamQiX nie, to nagroda Sokratesa za działalność charytatywną, przyznawania od dwóch lat. W zeszłym roku Sadio Mane.
1
@Rifek Mam nadzieję, że faktycznie za pożyteczną działalność charytatywną, a nie "walkę z rasizmem"
1
@KamQiX Tak, za działalność charytatywną. Vini dużo pomaga biednym w Brazylii.
1
@DonCarletto No to mnie uspokoiliście trochę :D
Czyli to się oficjalnie nie nazywa nagrodą "fair play", tak jak to nazwali redaktorzy w artykule Live: "Oficjalnie: Vinícius Jr otrzymał nagrodę fair play im. Socratesa!"
1
@KamQiX "za działalność charytatywną" Ale skomentowany został rasizm XD.
1
@Tom0VeB A co on tam komentował, to już inna sprawa.
@KamQiX Po prostu nagroda im. Socratesa.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonCarletto został o to zapytany :)
0
@Tom0VeB No tak, ale nie musiał odpowiadać.
0
@DonCarletto imo nagroda za pseudo walke z rasizmem. Nie można tego gościa postawić obok Mane.
0
@Tom0VeB Można, bo dostał ją dokładnie za to samo co Senegalczyk :).
0
@DonCarletto Nie bądź śmieszny.
0
@Tom0VeB Nie bądź hipokrytą.
0
@DonCarletto Chłopaku przyszedłeś tutaj bronić męczennika? Tyle piłkarzy pomaga dzieciom, udziela się charytatywnie, ale to Vinicjusz dostaje nagrodę, przy której zostaje zapytany o rasizm i o nim mówi. Przecież ludzie tutaj od rana pisali, że dostanie męczennik nagrodę Sokratisa, nie trzeba być hipokrytą xD.
0
@Tom0VeB Nikogo nie bronie chłopaku, tylko stwierdzam fakty.
"Tyle piłkarzy pomaga dzieciom, udziela się charytatywnie." Prawda, i Vinicius jest jedną z tych osób. Nie ważne czy ktoś lubi jego zachowanie czy nie, w tej nagrodzie nie ono jest rozpatrywane i przez to miał prawo ją wygrać.
0
@DonCarletto Wcale, dlatego powiedzieli o tym wprost na scenie haha.