- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1539 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1539 Culés
8
Rosja bombarduje obiekty cywilne na Ukrainie. Giną dzieci. Krwawa łaźnia pod Donieckiem. Ukraińcy bohatersko bronią się przed bestialskim atakiem Rosjan. #Ukraine
A few moments later… Dokładnie ci sami ludzie.
Izrael bombarduje obiekty cywilne w Strefie Gazy. Giną dzieci. Walka z terroryzmem. Izrael walczy ze, jak to określił szef izraelskiego MONu, zwierzętami. #Israel
„Co wolno wojewodzie, to…”
1
@John_Doe Ukraina tez tak zrobiła jak Hamas, ze wjechała na teren Rosji i wyrzneła wszystkich w pień?
3
@thorin Spalenie żywcem ludzi w budynku związków zawodowych w Odessie, złamanie porozumień mińskich, dyskryminacja ludności rosyjskiego pochodzenia, przesuwanie się NATO na wschód. Trudno powiedzieć…
Btw, ilu ludzi zabił Hamas, a ilu Izrael?
1
@thorin
O Odessie słyszałeś? I nie tylko. Kolega wyżej widzę, że nie należy do łykających medialną papkę i już trochę Ci nakreślił tematu.
A właśnie to był początek "wojny" :-)
1
@SawneyBean początkiem wojny było zabranie ziem Ukrainie w 2014 roku a potem próba zmiany układu sił w Europie o czym sam przed wojną mówił Putin. Przesuwanie się NATO na wschód to w jakim sensie? Rosja mogła mieć rakiety wycelowane w pół Europy, ale jak w Polsce miał powstać odpowiednik to juz był problem? Przeczytaj sobie przemowę Putina tuz przed wybuchem wojny, bo tam mówił tez o Polsce.
0
@John_Doe właściwe pytanie powinno brzmieć
Co by było gdyby Izrael nie miał Iron Dome a jego armia byłaby w rozsypce, bo patrząc po akcji Hamasu na terenie Izraela śmiem wątpić, ze na 10 tysiącach zabitych Izraelczyków by to się skończyło.
0
@thorin
Aha, ok :-)