- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ranger3120
25
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
14
Potężny Grzegorz przemówił
@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @michal26 @hayek @Mathew16
12
@Kgorecki2500 w sumie ma racje
5
@Kgorecki2500 ale sprana głowa xdd
2
@Kgorecki2500 No i to jest istotna kwestia wpływająca potencjalnie na życie wszystkich ludzi. Ale co tam, aborcja i zmiana płci 15 latków są kluczowymi kwestiami w życiu każdego człowieka :D
9
@Kgorecki2500 Warszawa stolica galaktyki.
0
@Kgorecki2500 O wyszedł z nory ;)
0
@Kgorecki2500 Mógłby otworzyć mapę i sprawdzić że zarówno Davos jak i Bruksela leżą jednak na Ziemi a nie na obcych planetach :D
Ale pomijając już śmieszkowanie - zastanawiam się kto jest docelowym odbiorcą takich tekstów.
0
@marcin62 stop dyrektywom z Jowisza!
5
@Jakchcesz ale z Moskwy są ok znając życie ;)
1
@Kgorecki2500 Wszystko fajnie, tylko tak świat nie działa. Niezależnym państwem to jest USA i nikt więcej, reszta tańczy pod melodię jednych lub drugich.
3
@hayek Tak źle też nie jest, że trzeba robić wszystko co nam obcy powie ;) A już szczególnie kiedy to nawet nie jest polityk
0
@hayek USA niezależna? Tańczy jak im Blackrock i Vanguard zagrają.
0
@Klejnot_Nilu A powiedz mi gdzie te firmy się znajdują? Oraz którą giełdę i gospodarkę napędzają?
0
@hayek Oficjalnie są z USA, tyle że kontrolują praktycznie każdą większą firmę jaką znasz i praktycznie każdą gospodarkę na świecie.
0
@hayek sama kontrola niekoniecznie musi być zła, jeżeli każdy by o sobie decydował to moim zdaniem świat byłby bardziej nie spokojny. Ważne aby to było oparte na partnerstwie i zrozumieniu. My na USA w sumie nie mamy co giga bardzo narzekać, z naszego punktu widzenia lepiej być pod nimi niż Chinami czy Ruskimi.