- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 744 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 744 Culés
13
Spaghetti Bolognese wjechalo ;-)
https://ibb.co/8drWKX2
@MesQueUnClub_87 @Kluivert_P @AssisMoreira @pioz123 @Krzysztof1987 @IronSanHybrid @clyde @DLFCB
1
@Lionel_Messi10 byś już kupił ten parmezan a nie goudą sypiesz
2
@Gwyn Wszystkie sery lubie, akurat ten mialem pod ręką;-)
2
@Lionel_Messi10 mimo sera, zazdrościłbym gdyby nie to że ja mam na obiad rollo Legendę pół metrową z wołowinką i sosem mieszanym od perskiego ksieciunia
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
2
@Lionel_Messi10 ja w tamtym tyg zamówiłem ale z kurczakiem i pieczarkami i sosem
3
@Gwyn Też obiad klasa ;D Smacznego! ;-)
@BorzyKrzys Przesłano raport, dziękujemy.
@MarcelNJ11 Tez sztos. ;-)
2
@Lionel_Messi10 No powiem ci, że zdjęcie w sam raz na No Nuts November, bo foodpornu tu nie widać za grosz. :D
2
@Lionel_Messi10 U mnie wleci dzisiaj jakiś fast food pewnie bo niedziela i sklepy zamknięte :P
2
@Lionel_Messi10 Ja muszę zobaczyć co mam na dzisiaj w planie i zaraz się zabieram, ale coś związanego z wołowym mielonym jest.
2
@Lionel_Messi10 robię coś na styl zapiekaneczki ziemniaczanej. Będzie zmielone mięso ulepione w takie powiedzmy steki (2 kawałki) o 3 warstwy ziemniaczane. Na każdej warstwie ziemniaczanej pomidorowy sosik i ser do posypania na gorze
2
@Rewolucja123 O kurde to smaczna bardzo szamka, smacznego życzę Byczku ;-)
@Kgorecki2500 Ja ostatnio pizze ostrą jadlem ;P mam juz dosyć na jakis czas fastfoodow ;D ale Smacznego życzę;-)
2
@Lionel_Messi10 jakby mi się chciało, to bym podpiekł i by wyglądało dopiero, ale leniwy jestem.
1
@Rewolucja123 Czaje o co chodzi, z piekarnika to bys mial ser ciągnący sie, wtedy to juz żarcie by bylo tip top ;P
3
@Lionel_Messi10 nie wygląda najlepiej, ale jest smaczne.
https://zapodaj.net/plik-fImTCSlAUj
1
@Rewolucja123 Dobrze wygląda;-) jakbyś to jeszcze do piekarnika wrzucił to juz całkiem tip top by było;P