La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

konto usunięte

0

Mendy na sprzedaż, Fran to nie poziom Realu, Cama nie lubi grać na LO. W letnim pewnie pełną parą ruszą po Daviesa i dziewiątkę

0

@AFA90 transfer Daviesa max za 50 mln ma być

1

@AFA90 Mendy'ego sprzedać na pewno, a Fran jest jeszcze młody i może być z niego chociaż ktoś do rotacji- taki Vazquez po lewej stronie. Carlo ruszy po Daviesa na 100%.

konto usunięte

0

@DonCarletto Do rotacji tak, ale nie widzę go w podstawie w meczu z topowymi rywalami

konto usunięte

0

@VegetaPolska 8 miesięcy do okienka a ty już kwotę transferu znasz, dobre masz info

1

@AFA90 Z topowymi raczej nie. Bardziej, żeby odciążać z ogórkami.

1

@AFA90 Acunę niech sobie kupią, profilem i zachowaniem idealnie pasujący zawodnik

0

@MesQueUnClub96 Jak się sprawdzi, to będziesz jeszcze Kucharka przepraszał.

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Ta 33 lata i przegrywa z Tagliafico w kadrze xD

0

@MesQueUnClub96 najlepsze niemieckie media o tym mówią .

konto usunięte

0

@VegetaPolska To pokaż te źródła

konto usunięte

0

@DonCarletto na PO też chyba muszą myśleć powoli o kimś klasowym. Ciekawe, czy mieli na uwadze Moline z Udine, który poszedl w lecie 2022 za 20 baniek do Atleti, a kwota nie duża

0

@Emhyr bild bodajże tak powiedział. Wystarczy tylko odwinąć posty nawet z meczykow bodajże

0

@AFA90 na po obserwowany jest James ale ja mam wątpliwości co do niego. Jest szklany

konto usunięte

0

@VegetaPolska James będzie od uja kosztował, a do tego szklanka właśnie

0

@AFA90 Carvajal jest w formie, ma kontrakt do 2025 i dopiero 31 lat. Trzeba kupić chociaż kogoś do odciążania, bo Vazquezowi po sezonie kończy się umowa i liczę, że jej nie przedłużą xD.

konto usunięte

0

@VegetaPolska Bild i najlepsze źródło. Jakby Plettigoal tak powiedział to bym ci uwierzył

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?