- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1871 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1871 Culés
8
''Legia Warszawa ROZBIŁA BANK za grę w Lidze Konferencji Europy.
Eliminacje ➡️ 300 tys. €
Awans do fazy grupowej ➡️ 2,94 mln €
Ranking 10-letni ➡️ 756,5 tys. €
3 wygrane w fazie grupowej ➡️ 1,5 mln €
ŁĄCZNIE ZAROBILI PONAD 20 000 000 ZŁ!
Potencjalnie Legia może również zarobić ponad milion euro za wyjście z grupy.''
[SportPL]
Obyśmy mądrze rozdysponowali tą kasiorkę, a nie jak po LM kilka lat temu.
@fart @Arkon @Bartosz85 @escarabajo @Isso89 @Bocheno1 @Barcasub
1
@HighestInTheRoom Dla mnie mus to napastnik. Ani Pekhart ani Kramer mnie nie przekonują. No i na prawe wahadło ktoś, bo Wszolek zjechał z formą mega.
0
@HighestInTheRoom Fajna kwota tyle ze Lech dostał 2x tyle za samego Modera xD
0
@Barcasub Racja, nie wiem co się stało z Pekhartem po tak dobrym początku sezonu, statystyki ma dobre (10g/2a) ale coś się wyraźnie zacięło. A co do Kramera to też średnio mnie on przekonuje, ale i tak bardziej od Guala od, którego oczekiwałem nieco więcej, niż chęć wykończenia wszystkiego samemu...
Dla mnie must have, to prawy i lewy obrońca, żeby móc zmieniać formację w zależności od sytuacji, bo teraz przez brak bocznych obrońców jesteśmy skazani na grę trójką z tyłu, gdzie tracimy za dużo bramek.
@Sulimo Fajnie, ale co to ma do rzeczy?
0
@HighestInTheRoom Ciężko z tym wyjściem będzie
1
@Sulimo X lat temu, a efektów nie widać.
1
@HighestInTheRoom No Guala co widzę to gra bardzo pod siebie i statystyki. Chyba dobra forma Muciego na początku sezonu spowodowała, że zrobili se osobisty wyścig pod statystyki i drużyna na tym traci. Trochę roszad trzeba będzie i tak zrobić w przyszłe lato.
0
@maroon Dlaczego?
Legii wystarczy jeden remis, remis w meczu Alkmaar - Zrinjski albo wygrana Zrinjskiego (pamiętajmy, że obie drużyny grają o życie).
Musiałaby się zdarzyć jakaś katastrofa, żeby nie wyszli z grupy
0
@HighestInTheRoom No traktuję mecze ze Zrinjski jako dostarczyciele punktów dla reszty grupy. I wtedy Legia musi ugrać jakies punkty. Nie mówię,że tego nie zrobi ale jednak do awansu nie taka prosta droga jeszcze.
0
@maroon Niby dostarczyciele punktów, ale jednak zrobili z 0:3 na 4:3 z Alkmaar u siebie i napsuli krwi Aston Villi na wyjeździe, także wiesz, wyniki i miejsce w tabeli nie oddaje tu tego co faktycznie grają.
Dla mnie, jak najbardziej są w stanie zrobić minimum remis na przehajpowanym AZ ;)