La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1741 Culés

16

OFICJALNIE: Lautaro Martínez został wybrany Piłkarzem Miesiąca Serie A.



Należało mu się, po prostu DZIK! ;-)

@Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA90 @mekston @Barcanajlepszyteam @Tollusiek

0

@Lionel_Messi10 Tera to "DZIK", a na mundialu go hejtowaliście ;)

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom na mundialu grał jak Gówniak totalny.
Wręcz przeszkadzal i utrudniał

1

@HighestInTheRoom Bo tera to DZIK, a wtedy nie był ;).

3

@HighestInTheRoom @Rust_Cohle On ma dwie wersje, w klubie zawsze jest dzikiem a w Repce coś słabo, w najbliższych meczach liczę na jego przełamanie, może wtedy zejdzie z niego ciśnienie. ;-)

Edit. Na mundialu to nie był hejt, tylko słuszna krytyka jak już.

konto usunięte

0

@Lionel_Messi10 w najbliższych meczach, to was Nunez z Urugwajem wyjaśni

0

@Rust_Cohle Zobaczymy ;-) nie piszę że Urugwaj jest słaby, bo po mundialu to inna drużyna, która może namieszać w tym meczu.

1

@Lionel_Messi10 Wiem, wiem, droczę się tylko :p
Sam chciałem go kiedy były poszukiwania następcy Suareza, ale niestety nie pykło.

1

@HighestInTheRoom Czaje, tak myślałem z resztą ;D no właśnie lipa że nie przyszedł do nas Lautaro, w sumie teraz ma idealny wiek jako napastnik, by się nam mega przydał, ale chociaż może uda się Juliana wyciągnąć bo ma klauzule 50mln podobno w City. ;-)

konto usunięte

2

@HighestInTheRoom Niestety sporo osób go hejtowało, a ja nie raz brałem go pod obronę. Gdzieś znalazłbym nawet post, ale od uja szukania

2

@Lionel_Messi10 na Copa America 2021 czy Finalissima bylo ok. Wlasciwie to dopiero mundial mu nie wyszedł, bo wczesniej robił swoje.

0

@mekston Zgadza się, cos po prostu sie zacięło:-(

Ten mecz z Arabami co gol powinien byc uznany to jakis spalony kurla byl co go nie bylo :-(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?