- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1892 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1892 Culés
0
Zakupiłem swojego pierwszego iPhona w życiu i mam pytanie do znawców ugryzionego jabłka :)
Jest możliwość pobrania badz znalezienia funkcji w klawiaturze,która umożliwi położenie liczb 1 2 3 4... nad klawiatura a nie tak jak mam aktualnie, że trzeba wcisnąć klawisz z boku aby wyświetliły się liczby do wpisania? To samo ze znakiem zapytania w Samsungu przytrzymałem jedna literę i pojawił się znak zapytaniaa tu trzeba wchodzić w opcje dodatkowe...
11
@pacior95 Jest. Sprzedaż iPhona i kupienie androida xD.
1
@pacior95 I zaczynają się problemy jabłuszka xD
2
@pacior95 nie ma, zobacz w appstore gboard albo swiftkey ale nie wiem czy tam jest taka opcja
1
@TheNekro94 Ludzie mają większe problemy ale pytałem z ciekawości bo chodzi o przyzwyczajenie.Poza tym jestem mega zadowolony z nowego zakupu. iPhone 15 pro jak ktoś się nie potrafi zdecydować to osobiście polecam :)
1
@FanBarcYxD Sprawdzę :) Dziękuję za info.
1
@DonCarletto Aktualnie mam Samsunga Galaxy S20Fe,z którego jestem niesamowcie zadowolony ale za chwile oddaje go komuś z rodziny.iPhona kupiłem bo skończyły mi się raty i postanowiłem znowu coś zabrać więc padło na Apple aby przekonać się na własnej skórze jak to wygląda.
Telefon jest genialny i mogę go polecić każdemu."Problem" z klawiatura to jest kwestia przyzwyczajenia a cała reszta robi wrażenie.
Nie mogę jednak powiedzieć, że Samsungi są dużo gorsze bo bym skłamał. Myślę, że jest to kwestia gustu.Jak ktoś dość dobrze ogarnia komputery itp to myślę, że dzień czy dwa i wszystko opanowane jeśli chodzi o iPhona.