- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1187 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1187 Culés
2
Co do Gaviego, to mam jeszcze WIELKĄ nadzieję, że za kilka lat nie będziemy wspominać tego wczorajszego dnia i mówić: Co by było gdyby…
Nasz walczak doznał tej kontuzji chyba w najgorszym możliwym wieku. Teraz straci praktycznie cały sezon, a na dodatek nie pojedzie na swoje pierwsze w życiu EURO. Najważniejsze jest jednak, co będzie potem. U Ansu widać było, że kontuzja jakiej doznał siedzi mu w głowie i przez długi czas miał blokadę psychiczną (o ile dalej jej nie ma). Gavi ma natomiast wielki charakter, w związku z czym liczę właśnie na to, że ta kontuzja nie zostawi dużej blizny na jego psychice.
Teraz najbardziej się martwię co będzie z nim przyszłości. Oby leczenie poszło dobrze i w pełni się wykurował, bo ten gość jest murowanym kandydatem do tego, aby być naszym kapitanem w przyszłości.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Oj tak zdecydowanie! Miejmy nadzieję że wróci Barcelonski Walczak