- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
6
2
@takisobiektos fajnie się ogląda Magic w tym sezonie. Dobrze że sie powoli odradzają
2
@takisobiektos Trener Mosley po raz 4 z rzędu wyjaśnia tego amatora Mazzulle. I widać, że na tym się chyba nie skończy. Obecnie Mazzulla ma bilans 1-4 z Mosleyem. W składzie Tatum, Brown, White, Horford, Krzysiek a i tak dostajemy w łeb. To trzeba mieć talent, żeby takimi grajkami przegrywać seryjnie.
1
@fart Kristaps praktycznie całą drugą połowe poza grą. Aczkolwiek wątpie żeby jego obecność zmieniła losy meczu. Za dobrze Magic dzis grali
1
@fart czy z Mazzulla Boston ma szansę na mistrza wg Ciebie? Na moje to choćby wszyscy byli u nich zdrowi to w najważniejszych meczach trener rywali go "zje"
1
@kamil295 W pierwszej połowie z Krzyśkiem nie graliśmy wcale lepiej. Długimi fragmentami zawodnicy Celtics nie wiedza co maja robić. Zwróć uwagę jak madrze Mosley rozgrywa Celtów. Gracze Magic tak ustawiaja sobie atak aby najlepszy gracz Magic grał 1na1 z najsabszym ogniwem Bostonu. W 4 qw Wagner woził Korneta jak stara babcię po bazarze. I takich ustawień w grze Mosleya było mnóstwo, a ile podobnych akcji było po stronie Bostonu? cegła za 3 i może się uda. To trochę za mało.
@FCB24 Marzę aby Celtics wrócili na TRON. Czekamy tak długo, ale obawiam się, że z tym dziwadłem na ławce tego nie ugramy.
1
@fart racja. To samo mam z PHX. Jak nie ma na bpisku zadnego z gwiazd to nie ma zadnego pomyslu na akcje. Byleby tylko znalezc troche pozycji do oddania rzutu i liczyc ze wpadnie. No ale mam nadzieje ze i jedni o drudzy "ogarną gre". I finał Boston z Suns marzeniem :)
1
@kamil295 Oby się spełniło ;D
Celtics - Suns w finale ;)