- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1378 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
45 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1378 Culés
1
Rozwód Nike z Barceloną? I will be there no matter what. Po prostu potrzeba świeżości w tych koszulkach, a Nike niezbyt potrafi już wymyślić coś nowego.
2
@PatrychoO Ja chce Pume ;-))
1
@Lionel_Messi10 Koszulka Milanu z tego sezonu wygląda całkiem sympatycznie (dałem ich, bo też mają wzór paskowaty).
https://prnt.sc/2uegG0Y8jsTd
0
@blakkudium City tez pięknie;-))
https://www.futbolemotion.com/imagesarticulos/200104/grandes/camiseta-puma-manchester-city-primera-equipacion-2023-2024-adulto-team-light-blue-white-0.jpg
1
@Lionel_Messi10 Trzeci zestaw też mają kozak
https://www.footyheadlines.com/2022/11/manchester-blue-23-24-third-kit.html
0
@blakkudium Mi sie wszystkie City podobają;-)
0
@blakkudium W tych koszulkach Milanu jest jedna wada, plecy wyglądają strasznie nieestetycznie, to samo było w zeszłym sezonie
1
@Donnie_Darko Widziałem zeszłosezonowe Milanu. Kompletnie mi się nie podobały.
1
@Lionel_Messi10 Mi się podobały strasznie numery na plecach w motywie liczb cyfrowych, bodajże sprzed 2 sezonów.
https://img.freepik.com/premium-wektory/liczby-cyfrowe-liczby-kalkulatora-czcionka-cyfrowa-rozne-rodzaje-cyfr_570901-73.jpg?w=2000
https://files.ekmcdn.com/bbed27/images/2021-22-manchester-city-ucl-fa-cup-home-third-shirt-rodrigo-16-official-football-name-6573-p.jpg
0
@PatrychoO 4f na klacie i oshee na barku
0
@blakkudium Puma ogólnie robi kozak robote ;-)
1
@Lionel_Messi10 Przeważnie tak, ale koszulki Milanu z zeszłego sezonu kompletnie mi nie podeszły.